w

Jakie rangi mają Rioterzy?

Riot Games

Pracownicy Riotu: ich rangi, najczęściej wybierane postacie i ulubione role w grze


Z okazji 10-lecia League of Legends Rioterzy dzielą się ciekawostkami na temat gry itd. My postanowiliśmy przyjrzeć się im i temu, kim najbardziej lubią grać.

Jakimi postaciami lubią grać pracownicy Riotu?

To, że wśród Rioterów jest wielu fanów konkretnych bohaterów nie jest żadnym odkryciem. Niektórzy mówią o tym bardzo głośno i są z tym powszechnie kojarzeni np. Riot KateyKhaos i jej bezgraniczna miłość do Nami.

Dziś przyjrzymy się piątce innych pracowników Riot Games, którzy wystąpili podczas streamu z okazji 10-lecia gry.

ZOBACZ – Dawnbringer Karma – nowy charytatywny skin do Karmy

Co można powiedzieć o kontach pracowników Riotu? Nie mamy zamiaru oceniać ich po dywizji lub krytykować ich za rangę. Ale można przyjrzeć się np. ulubionym bohaterom wspomnianych Rioterów.

Riot Ve1vet w poprzednich sezonach grała praktycznie wszystkim. W obecnym – Soraką, Soną i Janną.

Riot Sherman jako jedyny z całej piątki wbił 3 razy golda (w 3, 5 i 8 sezonie). Najczęściej wybierane przez niego role to jungla i top.

Riot JustMoose to wielka fanka Neeko. I to nie dlatego, że grała nią na powyższym screenie. Zagrała nią 75 rankedów w tym sezonie (dla porównania na 2 miejscu ma Lux – 4 gry) oraz ma ikonkę Towy, którą można otrzymać z zestawu Star Guardian Neeko.

Riot Commish to support z krwi i kości. Na swoim koncie ma dziesiątki gier wspierającymi (mowa o obecnym sezonie). Jego faworytami są Zyra i Braum. Wiedźma Cierni pojawia się jako topowa postać w jego historii od paru sezonów.

Po wejściu na profil WWE Cesaro pierwsze co rzuca się w oczy to Sion. 210 zagranych rankedów tym bohaterem. Zaraz potem Garen (82 rankedy) i Nasus (72 gry). Oczywiście podczas streamu z okazji 10-lecia grał swoim ulubionym bohaterem.

ZOBACZ – Senna w LoLu to oficjalnie nowa postać. Kiedy wyjdzie, skille!

Riot Games
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends