w

Jakie wydarzenie czeka graczy League of Legends po PsyOps? Mało kto się zdziwi

Jakiego eventu można spodziewać się po aktualnym PsyOps?


Wydarzenia w League of Legends przybrały taki kierunek, że gracze mają naprawdę niewiele czasu, aby odpocząć pomiędzy jednym a drugim. 3 września rozpoczął się event PsyOps, który będzie trwał do 30 września, kiedy to do gry trafi aktualizacja 10.20. Jaki może być kolejny event?

Słowa Riotera wskazówką do kolejnego wydarzenia

Data rozpoczęcia Worldsów – największych mistrzostw, w jakich mogą brać udział profesjonalni gracze League of Legends – zbliża się naprawdę szybko. Już 25 września rozpoczną się pierwsze rozgrywki w fazie play in.

ZOBACZ – Jakie postacie tworzyli Rioterzy, którzy robią nadchodzącego tanka i maga do LoLa?

Jakie ma to znaczenie? Chodzi głównie o event, który miał miejsce w ciągu ostatnich dwóch lat i był ściśle związany z Worldsami. Jeden z Rioterów potwierdza, że w tym roku nie będzie inaczej, a mistrzostwa także będą związane z przepustką.

W tym roku również będzie przepustka Worlds.

Zwykle pojawiała się ona jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek. Tym razem jednak prawdopodobnie będzie inaczej za sprawą wydarzenia PsyOps, które trwać ma przez jeszcze kilka dni podczas pierwszych gier. Nie wiadomo, czy z tego powodu kolejna przepustka będzie trwała krócej.

Gracze prawdopodobnie dowiedzą się wszystkiego pod koniec września, kiedy to zwykle pojawiał się zwiastun pokazujący całą zawartość eventu powiązanego z mistrzostwami.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends