w

Jakiej klasy będzie Lillia? Jeden z twórców nieco naświetla sytuację bohaterki LoLa

Co łączy Lillię i aktualnych bohaterów League of Legends? Gdzie doszukiwać się podobieństw?


Mimo że o najnowszej bohaterce gracze wiedzą już od stosunkowo dawna, to ilość informacji jest niewielka. Jedyne, czym jak dotąd podzielili się twórcy, jest nadanie jej klasy mid range skirmishera, która nie była jednogłośnie rozumiana aż do momentu, w którym Rioter postanowił przyrównać ją do innych bohaterów.

Do kogo podobna będzie Lillia?

Jeśli słowa Riotera są trafne, to bohaterka będzie przypominała dość popularne aktualnie postacie.

Średni zasięg przy postaci walczącej wręcz klasy skirmishera może być interpretowany jako Thresh/Irelia albo nawet Veigar.

Wartym wspomnienia jest również Rakan, który mimo zachowania klasy bohatera walczącego wręcz posiada dość spory zasięg swoich ataków.

ZOBACZ – Riot ostrzega, że nowi bohaterowie LoLa będą wywoływać irytację. Dlaczego?

Połączenie wspomnianych postaci może być naprawdę ciekawe. Riot zdradził, że jedną z kolejnych postaci będzie assassynem i junglerem. Nie wiadomo, który z opisów odnosił się do Lilli – mogą być to oba, a równie dobrze ani jeden. Należy pamiętać również o Yone, który w ostatnim czasie coraz częściej jest tematem dyskusji w środowisku League of Legends.

Na ten moment więc można jedynie wyobrażać sobie nową bohaterkę, o której więcej informacji z pewnością gracze ujrzą już wkrótce.