w

Jankos przez przypadek zleakował bardzo ważną informację o G2. Bezcenna mina, gdy się zorientował

Jankos prawdopodobnie wie na ten temat więcej od przeciętnej osoby, dlatego jego wpadka tak szybko rozeszła się po świecie LoLa.


Obecnie w świecie League of Legends krąży cała masa różnego rodzaju plotek odnośnie graczy i ewentualnych zmian drużyn. Dotyczy to także G2, które jest gotowe sprzedać część swojego zespołu.

Podczas ostatniej transmisji Jankos zaliczył niemałą wpadkę, którą potem tłumaczył jako zasłyszane plotki. Czat jednak nie miał żadnych wątpliwości, że Polak przypadkowo zleakował zmianę drużyny przez Wundera, TOP Lanera G2.

Mina Jankosa, gdy się zorientował

Oczywiście trudno powiedzieć, czy Jankos faktycznie ma dodatkową wiedzę i przypadkowo się wygadał, czy bazował na ogólnych przeciekach i plotkach, jakie pojawiły się już dobry tydzień temu. Polak, tłumacząc sytuację Fnatic i Adama, TOP Lanera drużyny, tak się zapędził, że wspomniał wprost o Wunderze.

Potem Polak kilkukrotnie powtarzał, że to tylko plotki, że nie ma żadnych potwierdzonych informacji na ten temat, ale mało kto mu uwierzył, również na Reddicie.

Wszyscy już się do tego przyzwyczaili, ale sama sytuacja może bawić. Nadal niczego nie potwierdza na 100%, ale zakłopotanie Jankosa to rekompensuje.