w

Jankos śmieje się, że Europa w LoLu to śmietnik, a Ameryka jest cudownym regionem

Jankos podczas ostatniej transmisji zdał sobie sprawę z tego, że wszyscy jego europejscy fani już dawno śpią.


Jankos kilkanaście dni temu uruchomił swojego testowego streama z League of Legends. Było to jednak w godzinach dość późnych, jeżeli chodzi o jego europejskich fanów. Polak postanowił to wykorzystać i przypodobać się wszystkim amerykańskim fanom.

Z całej akcji powstało wiele klipów i memów, natomiast cały kontekst był oczywiście żartem i nie należy brać słów Jankosa na poważnie.

„EU to śmietnik”

Obecnie wiele mówi się o tym, że europejskie rozgrywki kilkukrotnie przewyższają poziomem i zaangażowaniem te amerykańskie. Widać to też po liczbie oglądających, LEC po prostu śledzi o wiele więcej osób, niż LCS.

Video

„Europejscy widzowie już śpią i wszyscy moi amerykańscy widzowie będą teraz oglądać, więc ma to sens by… Kocham NA, uwielbiam Amerykę, wolność i burgery. Uważam, że Europa była w tyle za Ameryką w tym roku, szalone. Europa to śmietnik, Ameryka… Ten region do oglądania, TSM, mój Boże, Team Liquid, Fly Quest!”

Czy Jankos myśli tak naprawdę? Oczywiście, że nie, choć wielokrotnie wspominał o tym, że mógłby się kiedyś wybrać do Ameryki na dłużej i może tam będzie kończył swoją karierę esportowca. Do tego jednak sporo czasu i raczej nie wydarzy się to w najbliższych miesiącach, a bardziej latach.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends