w

Jankos tłumaczy, dlaczego gracze League of Legends nie powinni śmiać się z Fnatic

Reklama

Rekordowa oglądalność finałów najważniejszego turnieju League of Legends w Europie.

Reklama

W tę niedzielę odbyły się finały, w których dwa najlepsze europejskie zespoły: G2 Esports oraz Fnatic, zmierzyły się o puchar LEC. Mecz tych drużyn zawsze budzi ogromne zainteresowanie społeczności skupionej wokół League of Legends, ale tym razem padł kolejny rekord. Dodatkowo zawodnik G2 – Jankos, poinformował swoich fanów, dlaczego nie powinni śmiać się z przegranego składu.

Ponad milion oglądających

Jak możemy wyczytać na portalu escharts.com w wielkim finale pomiędzy dwoma najpopularniejszymi zespołami w Europie, zgromadziła się rekordowa publika. Trzy gry o puchar LEC Summer 2020 w jednym momencie oglądało 1 0002 178 osób, jest to ponad 100 000 różnicy do drugiego najczęściej oglądanego spotkania, również pomiędzy G2, a Fnatic.

ZOBACZ – Nadchodzą kolejne zmiany w opisach umiejętności bohaterów League of Legends

Według wielu, widzów mogłoby być jeszcze więcej, ale spotkanie zakończyło się już po trzech grach. Jak wiadomo, z każdym meczem ciekawość i napięcie narasta, gromadząc tym samym co raz to więcej odbiorców.

Jankos o przegranych

Po wielkiej wygranej z wynikiem 3:0, pochodzący z Polski zawodnik G2 Esports, Marcin „Jankos” Jankowski skomentował trwający aktualnie w internecie hejt na graczy z pokonanego zespołu.

Video

Według Jankosa Fnatic wciąż jest drugim najlepszym zespołem w Europie i w kolejnych spotkaniach oraz turniejach może pokazać klasę. Pamiętajmy, że udało im się pokonać G2 niespełna kilka dni temu, w drugiej rundzie play-offów z wynikiem 3:2.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends