w

Jankos wyjaśnia, dlaczego Caps ma brąz 2 na swoim koncie w League of Legends

Capsa raczej nie trzeba nikomu przedstawiać.


Początek sezonu to różnego rodzaju dziwne anomalie. Niektórzy trafiają do rang, do których nie powinni. Na pewno wiele osób nieźle zdziwiło się widząc profil Capsa, jednego z profesjonalnych graczy G2 Esports.

Wszystko dlatego, że ranga, jaką wyświetlało League of Legends to brąz, jedna wyżej od najgorszej rangi w całej grze, czyli żelaza. Dzisiaj pojawiło się wiele screenów z tym, że Caps miał brąz 2, a część osób kompletnie nie wie, co tu się wydarzyło.

Dlaczego tak się stało?

Jankos podczas swojej transmisji postanowił pokazać wszystkim, jak obecnie wygląda konto Capsa. To, co zwróciło jego uwagę to ranga jednego z najlepszych midlanerów. Profil wyświetlał bowiem brąz 2.

Chciałem pokazać Wam rangę Capsa, jeżeli mówiliście, że Caps nigdy nie mógłby być brązem, teraz jeżeli wejdziecie na jego profil, możecie zobaczyć, że najlepszy midlaner w Europie ma brąz 2 (…)

Video

Wszystko to oczywiście przez TFT. Ponieważ nie dało się zobaczyć normalnej rangi gracza, LoL wyświetlił tylko TFT. Co zabawne, Jankos wspomina o photoshopie i dokładnie tak też się stało. W wielu miejscach w sieci pojawił się screen ze streamu Jankosa, gdzie Caps ma brąz 2 bez żadnego napisu. Jedni się nabierali, inni od razu wiedzieli, że coś tutaj nie gra.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends