w

Jankos zaczyna wątpić w zwycięstwo G2 Esports na Worlds!

Gwiazda G2 Esports, Marcin ‘Jankos’ Jankowski podczas swojej transmisji wypowiedział się odnośnie pozostałych drużyn, które okazały się “‘f*cking good”.


G2 Esports wymieniane jest jako faworyci do wygrania w tym roku Mistrzostw Świata League of Legends. Nic dziwnego, praktycznie cały skład znalazł się czołówce wielu podsumowań najlepszych zawodników 2019.

Teraz Jankos studzi emocje, które są ogromne – w końcu G2 wygrało z SKT T1, a oczekiwania względem europejskiej drużyny są niesamowicie wygórowane.

Jankos podczas swojej transmisji Twitch przyznał, że dość mocno zaskoczył się formą i sposobem gry koreańskich drużyn.

Wszyscy mówią, że zachodnie drużyny mogą pokonać wschodnie zespoły, tak jak G2 może pokonać Koreę i Chiny. Z niektórymi z tych drużyn mieliśmy scrimy i azjatyckie drużyny….  o mój Boże, oni są naprawdę dobrzy ” – powiedział Jankos mocno się śmiejąc.

„Byliśmy tacy zarozumiali i myśleliśmy, że nie są dobrzy , ale są naprawdę cholernie dobrzy. O mój boże” – powiedziała gwiazda G2.

Marcin później dodał, że ciężko pracują i fani mogą być spokojni, bo ostatecznie G2 dobrze wie co robić, by sięgać po kolejne zwycięstwa.

G2 pierwsze swoje mecze będzie rozgrywać już w połowie października, dokładnie od spotkania przeciwko Griffin 13 października.

Riot zdobywa kolejnych partnerów

Riot radzi sobie bardzo dobrze, jeżeli chodzi o poszukiwanie partnerów. Niedawno do świata League of Legends mocniej wszedł Red Bull, który będzie oficjalnym napojem Ligi. Dla graczy oznacza to tworzenie dodatkowych inicjatyw i możliwości na zdobycie ciekawych nagród za proste konkursy.

Wszyscy oczywiście czekamy na coś dużego, jak puszki z postaciami z LoLa w Polsce, choć nie wiadomo czy coś takiego jest w planach.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends