w ,

Jankos został zbanowany na Twitchu. To jego pierwszy ban w historii

Jankos, polski gracz League of Legends, został oficjalnie zbanowany na Twitchu.


Takiej informacji raczej nikt się nie spodziewał. Jankos od kilku minut jest zbanowany. Nie wiadomo jeszcze oficjalnie, dlaczego (są jednak podejrzenia), ale faktycznie konto Polaka zostało zablokowane. Jest to jednocześnie jego pierwszy ban w historii.

Ban Jankosa na Twitchu

Bany profesjonalnych graczy League of Legends to ekstremalna rzadkość. Trudno na ten moment powiedzieć, jaki mógł być powód. Wszystko wskazuje na to, że chodzi o moment na streamie z pewnym obrazkiem.

Video

Wcześniej mówiło się o sercu, jakie miało się znaleźć na miniaturze. Nie da się stwierdzić, która wersja jest prawdziwa.

Jankos na swoim Twitterze potwierdził już długość bana. Twitch nałożył na niego blokadę na 24 godziny, więc przewinienie nie mogło być duże. Powód blokady nadal nie jest oficjalnie znany.

Rodzi to jednocześnie bardzo ciekawe pytanie. Co w takim razie z rozgrywkami LEC? Oficjalnie nie można bowiem pokazywać na innych streamach osób, które są zbanowane. Raczej nie obowiązuje to Riotu i rozgrywek na takim poziomie, ale byłoby zabawnie, gdyby jednak miało to zastosowanie.

  • @Aktualizacja – skoro ban jest na 24 godziny, to kwestia z LEC nie ma większego znaczenia.
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends