w

Jankosowi puściły nerwy przy tej postaci. Rage do Riotu: „Co wy ku**a robicie w swoim pier****nym biurze”

Reklama

Jankos po raz kolejny w mocnych słowach o Riocie. O co tym razem poszło?

Reklama

Balans w League of Legends to prawdopodobnie najczęściej krytykowany element gry. Na zbyt silne postacie narzekają nie tylko zwykli gracze, ale i również ci profesjonalni, czego idealnym dowodem jest Jankos.

Podczas ostatniego streama Polaka naprawdę poniosło. W efekcie klip z Twitcha zdobył dużą popularność i stał się jednym z najpopularniejszych w ostatnich dniach. O co tak właściwie poszło i na kogo narzekał Jankos?

Jankos o balansie

League of Legends ma już 11 lat, w tym czasie do gry trafiło ponad 120 bohaterów, którzy wciąż wymagają balansowania. Na pewno nie pomagają w tym przedmioty, które co chwile są zmieniane. Aktualny stan gry postanowił skomentować znany jungler z drużyny G2 Esports, który naprawdę mocno zdenerwował się na popularną zarówno na scenie profesjonalnej, jak i w kolejce rankingowej – Sennę.

Video

Dlaczego ten bohater jest taki zepsuty? Riot Games, dlaczego nie osłabiliście tego pier****nego, gów****ego bohatera. Dlaczego ona trafia mnie z 3000 zasięgu. Riot, co wy ku**a robicie w swoim pier****nym biurze, dlaczego ten bohater nie został osłabiony?

Jak wyglądają na ten moment statystyki Senny? Według tier listy z op.gg na ADC zajmuje 5 – najgorszy tier. Wygrywa bowiem średnio 47% spotkań i wybierana jest w 2% meczów. Gorzej spisuje się tylko Xayah, Varus, Kog’Maw i Twitch.

Częściej jest natomiast pickowana w roli wsparcia. Znajduje się na 7 pozycji w 2 tierze i wybierana jest 4 razy częściej, niż jako strzelec. Warto jest również dodać, że otrzymała ona pośrednie nerfy poprzez zmianę reguł działania Guinsoo’s Rageblade, przez co straciła sporą część mocy i nie jest aktualnie już tak silna.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends