w

Jeden z bardziej rozpoznawalnych Rioterów przechodzi z zespołu LoLa do teamu odpowiedzialnego za MMO

Pojawiła się zaskakująca wiadomość dotycząca zmian w zespole pracującym nad League of Legends.


Z okazji dziesięciolecia League of Legends Riot Games postanowiło zaskoczyć graczy wieloma projektami powiązanymi z tą produkcją. Większość z nich to gry komputerowe, które wychodzą daleko poza gatunek kojarzony z LoLem. Riot naturalnie musiał zatrudnić wielu nowych pracowników, którzy będą gotowi do pracy nad nowymi grami, jednak nowe zespoły potrzebowały również ludzi dobrze zaznajomionych z tym, jak wygląda praca w Riocie.

Z tego powodu wielu znanych wśród społeczności LoLa pracowników opuściło studio pracujące nad League of Legends. Dzisiaj do ich grona dołącza kolejna osoba.

Riot Scruffy opuszcza team pracujący nad LoLem

Riot Scruffy znany wśród graczy League of Legends również jako Mark Yetter poinformował w mediach społecznościowych o tym, że wkrótce opuści on zespół pracujący nad grą, z którą wiąże się naprawdę długi czas jego kariery.

W czerwcu dołączę do Ghostcrawlera i zespołu pracującego nad grą MMO jako dyrektor gry! Nadal pracujemy nad wszystkimi szczegółami tego przejścia, ale jestem bardzo pewny kierunku zespołu League i przyszłości gry. Możecie spodziewać się takiej samej przejrzystości, jakości i otwartości na feedback, jakie staraliśmy się utrzymać przez ostatnie lata.

Praca nad LoLem przez ponad 8 lat była dla mnie zaszczytem. Utalentowany zespół programistów oraz gracze będący pasjonatami odegrali kluczową rolę w tworzeniu i rozwijaniu mojej ulubionej gry. Cieszyłem się każdym dniem tej podróży i nie mogę się doczekać naszej kolejnej wspólnej przygody.

Komentujący zaistniałą sytuację gracze wyrażali swoje obawy co do tego, jak aktualnie będzie wyglądał zespół odpowiedzialny za League of Legends, który w ostatnim czasie opuściło naprawdę wielu znanych pracowników. Mark Yetter rozwiał te wątpliwości i zagwarantował, że team nie zmniejsza się, a rośnie ze względu na duże plany na rok 2021.

Z czasem ludzie wchodzą i wychodzą z projektu. Dla zespołu zdrowe jest to, że dostaje on sporo świeżych talentów, a ich pomysły pozwalają ruszyć naprzód starej gwardii po latach.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends