w

Ta nowa skórka według Riotu ma być najbardziej memiczną w historii LoLa

Jeden z twórców odpowiedzialnych za projekt postaci podzielił się faktem na temat skórki nowego Volibeara


Riot próbuje nadążyć za memami obracającymi się wokół tematyki ich produkcji i w związku z tym co jakiś czas puszcza oczko w kierunku społeczności. Ostatni wydany skin do Urgota mógłby być naprawdę dobrym tego przykładem.

Tym razem chodzi o model jednej ze skórek reworkowanego Volibeara, która mimo niczego niesugerującej tematyki stała się obiektem żartów Rioterów. Jak czytamy, sam skin był tworzony właśnie głównie z myślą o memach.

Nowa wersja Kapitana Volibeara

Już na pierwszy rzut oka widać, że z bohaterem jest coś nie tak. Wąs i okulary wyglądają jak zestaw dobrany na pierwszego kwietnia. W dodatku same okulary mogą kojarzyć się z jeszcze innym memem.

ZOBACZ – 10 świetnych fanowskich konceptów na skórki do League of Legends

Rioter wypowiedział się na temat prowadzonych nad skórką prac, zdradzając, że był to efekt zamierzony.

Naszym celem było sprawienie, aby nowy Kapitan Volibear był jak najbardziej trollowy i podatny na memy. Jego kolce na plecach zaczynają się świecić i wydają dźwięki syren. Na dodatek przy aktywowaniu Q czy umiejętności pasywnej wyciąga on radio i zaczyna gwizdać. Na swoich rękawicach ma paralizatory strzelające wiązkami prądu.

Sama skórka może okazać się naprawdę dobrym wyborem, kiedy weźmie się pod uwagę wszystkie zabiegi, które zastosowali twórcy. Wspomniane elementy świetnie wpasowują się w tematykę skina i przy jego obecnej cenie mogą one zachęcić graczy nowego Volibeara do zakupu.

Czy będzie to najbardziej memiczna skórka?

Czy gracze będą rzeczywiście używać tego skina do memów? Policjanci często wykorzystywani są w różnych informacjach odnośnie ilości banów. W innych przypadkach może być trudno, choć rzeczywiście, pewnie skin pojawi się przy komunikatach związanych z policją.