w

Jedyny stream z LoLa, który obejrzeliby wszyscy. Streamerki zdecydowanie przykuwają uwagę

Ostatnio viralem stał się klip, na którym xQc, jeden z najpopularniejszych streamerów na świecie trafia na stream z LoLa. Tak jakby z LoLa.


Streamy z LoLa bywają naprawdę nudne. Szczególnie w 2022 roku, gdzie powtarzalność jest niesamowicie duża. Ludzie robią przez 8 godzin to samo, grają tymi samymi postaciami, już nawet to denerwowanie się nie wzbudza jakichś wielkich emocji.

Nic więc dziwnego, że transmisje z League of Legends choć nadal popularne, to jednak mocno słabnące względem zdobywającego oglądalność IRL.

Chyba, że chodzi o takie streamy

W Korei wiedząc, że rynek streamingu się zmienia, streamerki wyszły na przeciw oczekiwaniom. Oczywiście trzeba to traktować z ogromnym przymrużeniem oka. W każdym razie, xQc nie mógł tak po prostu wyjść, a stream ten leciał kilka dobrych minut. Dlaczego?

Video

W ogóle zabawne, że kamera jest ustawiona domyślnie w teorii na ekran monitora, ale dopiero patrząc na streamerkę widać lepiej samą rozgrywkę:

Kamery 360 są wykorzystywane w bardzo różnych sytuacjach. Streaming jak widać też znalazł swoje, dość oryginalne zastosowanie. Teraz tylko czekać, aż Twitch pozwoli na prowadzenie tego typu transmisji.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends