w

Przeciek skórek do Wild Rift. Które z nich trafią do League of Legends? Nowa Gwen i nie tylko

Jak prezentuje się jedna z najnowszych skórek do mobilnej wersji League of Legends? Kto jeszcze ma dostać nowe dodatki kosmetyczne?


Zbliża się koniec 2022 roku, więc sporo osób myśli już o wydarzeniach noworocznych. W LoLu od dawna obchodzi się Chiński Nowy Rok, któremu towarzyszą premiery nowych skórek i nie tylko.

W Wild Rift, mobilnej wersji League of Legends, nie jest inaczej. Tutaj również będą pojawiać się tematyczne skórki. które nawiązują do chińskiego kalendarza.

Dziś wiadomo, jak wygląda jeden z nowych skinów, który trafi do Gwen. Kto jeszcze ma otrzymać coś z okazji wydarzenia Lunar Revel?

Nowe skórki w Wild Rift

Znani leakerzy z League of Legends poinformowali o przecieku, który dotyczy nowych skórek związanych z Chińskim Nowym Rokiem.

Wiele osób nie będzie z tego faktu zadowolonych, ponieważ skiny te związane są z mobilną wersją gry. Wiadomo, że Gwen będzie ekskluzywnym dodatkiem kosmetycznym, więc nie pojawi się w LoLu na PC.

Jej model wygląda następująco:

Kto jeszcze ma otrzymać skórki z motywem Lunar Revel? Według przecieków na liście jest kilka bohaterek. Oto pełen spis.

  • Gwen,
  • Camille,
  • Zoe,
  • Caitlyn,
  • Seraphine.

Jak było wspomniane wcześniej, Gwen będzie skórką ekskluzywną, więc nie pojawi się w League of Legends na PC. Nie wiadomo jednak, czy reszta również taka będzie. Warto zauważyć, że Caitlyn ma już skórkę z tym motywem (Lunar Wraith Caitlyn), więc gracze przypuszczają, że Riot albo zrobi nową, która będzie tylko na urządzeniach mobilnych, albo doda tę do Wild Rift.

Względem reszty bohaterek trudno to ocenić. Fani Seraphine wierzą, że Riot tym razem wyda coś dla ich ulubienicy również do League of Legends, po tym, jak postać dostała ekskluzywnego dla WR skina Star Guardian, a następnie Arclight w Legends of Runeterra.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends