w

Jeszcze w tym roku w League of Legends pojawią się zupełnie nowe serie skórek

Rioter ujawnił informacje o seriach skórek, które pojawią się w drugiej połowie tego roku.


Niektóre serie skórek są zdecydowanie popularniejsze od innych, dobrym przykładem może być tutaj Star Guardian. Twórcy są tego świadomi i zupełnie normalnym jest fakt, że wydają kolejne skiny o takiej tematyce. Jednak gracze oczekują, że od czasu do czasu wprowadzone zostanie coś zupełnie nowego i zapewni powiew świeżości w League of Legends. Jeden z Rioterów zdradził, że taka nowość pojawi się jeszcze w tym roku.

Nowa seria skórek w League of Legends

Riot często wypowiada się na temat skinów w League of Legends. Nie zaskoczy nikogo fakt, że skórki są ogromnym źródłem dochodu, a dodatkowo dla wielu graczy są także jedną z ulubionych części gry. Społeczność LoLa uwielbia kolekcjonowanie nowych przedmiotów kosmetycznych, a każdy kolejny skin do ulubionego bohatera daje wiele radości.

Twórcy niejednokrotnie podkreślali, że różne serie są znacznie popularniejsze od innych. Te, które nie sprzedały się zbyt dobrze, czasami zostają przerwane i zapomniane. Bywa również, że dany motyw pojawił się zbyt mało razy, by nazywać go serią. Jednak bazowanie na najpopularniejszej tematyce też nie jest dobrym pomysłem i Riot wie, że co jakiś czas powinien wprowadzić coś zupełnie nowego.

ZOBACZ – Nowa kolejka w LoLu bazująca na zachowaniu graczy. Co ujawnia nowy patent zgłoszony przez Riot?

Gracze nie ukrywają, że są bardzo ciekawi, co twórcy planują w najbliższym czasie. Do tej pory pojawiło się kilka zapowiedzi nadchodzących serii. Nie było to nic konkretnego, ponieważ jak przyznał Riot Meddler – wielu informacji nie można udostępniać publicznie, więc twórcy stawiają na pewien stopień niejasności swoich wypowiedzi. Mimo to Rioter przyznał jedno:

Mamy garść zupełnie nowych motywów na skórki, które zobaczycie w drugiej połowie tego roku.

Jest bardzo prawdopodobne, że nowe skórki mogą być związane z jakimś wydarzeniem, tak jak było to w przypadku Mecha Kingdoms. Nie wiadomo jednak, czy będzie to coś sezonowego (np. seria zimowa) czy pomysł, którego kompletnie nikt się nie spodziewał – a społeczność wie, że Riot umie zaskakiwać.

Warto wspomnieć, że wciąż część bohaterów z ogłoszonej parę miesięcy temu listy nie dostała zapowiedzianej skórki (zobacz: Oficjalna lista postaci, które dostaną skórki w 2020 roku. Prezentacja wyglądu). Kiedy patrzy się na wymienionych tam championów można spekulować, że postaciami, które otrzymają coś z zupełnie nowej serii, będą np. Kai’Sa, Ahri, Ezreal, Skarner czy Karthus.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends