w

Jinx z LoLa pod lethality jest w stanie zadać 4000 obrażeń Baronowi Nashorowi z samego ulta

Riot Games

Jeden z graczy pokazuje na coś stać Jinx pod lethality.


Przez kilka ostatnich miesięcy w League of Legends można było zauważyć wzrost popularności lethality na wielu strzelcach. Jeden z mainów Jinx postanowił pokazać, że jego champion również świetnie sobie radzi, a ogromne obrażenia z superumiejętności sprawdzają się lepiej niż smite.

Jinx silniejsza niż się może wydawać?

“Wystrzałowa Wariatka” ostatnio jest stosunkowo rzadko graną bohaterką. O wiele lepiej w aktualnej mecie radzi sobie Ashe, Caitlyn, Ezreal, a nawet Yasuo. Postać ma jednak swoich fanów, takich, jak chociażby jeden z użytkowników Reddita o nicku SirusKing, który postanowił grać nią na środkowej alei.

Okazuje się, że z odpowiednio dopasowanymi pod niestandardowy build runami zaczął siać niemałe spustoszenie na Summonrs’ Rift gnębiąc nie tylko przeciwników, ale i próbujących smitować potwory dżunglerów.

SirusKing pokazał całej społeczności League of Legends, że zabrania przez Jinx Barona Nashora, jest banalnie łatwe, ponieważ jej ult zadaje 4 razy więcej obrażeń niż smite na 18 poziomie.

Video

Można się spodziewać, że Riot będzie chciał osłabić tę mechanikę. W końcu dobre jej użycie jest praktycznie równoznaczne z ukradnięciem barona nawet mimo posiadania w drużynie najlepszego dżunglera.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends