Już niedługo wszyscy bohaterowie LoLa otrzymają tę unikalną zdolność Iverna

League of Legends

Reklama

Jeśli zmiany, które pojawiły się na PBE, trafią na serwery live, Ivern przestanie być tak wyjątkowym junglerem.


Ivern zarówno w momencie swojej premiery, jak i dzisiaj, jest wyjątkowym bohaterem, spośród championów, jakich można spotkać w jungli. Champion nie walczy z mobami, aby zdobywać złoto i doświadczenie, a wykorzystuje swoją zdolność pasywną, która pozwala mu zbierać zasoby bez krzywdzenia stworków. Ponadto Ivern jako jedyny jungler był w stanie podzielić się buffem, jednocześnie samemu go zachowując.

Przyczyniało się to do tego, że był naprawdę atrakcyjnym wyborem w kolejce solo/duo już jakiś czas temu. Na ten moment jednak Ivern zaczął znacząco odstawać, a twórcy uznali, że to najwyższa pora na wydanie jego reworku. Jednocześnie jednak na PBE zawitała zmiana, która może zasmucić fanów omawianego championa.

Co wprowadzają twórcy?

Reklama

W mediach społecznościowych League of Legends pojawiła się informacja na temat tego, że rework Iverna został nieco opóźniony. Twórcy nie chcą jednak czekać z wprowadzaniem innej nowości – dzielenia buffów z sojusznikami.

Reklama

Hej, aktualizacja dotycząca Iverna: Słyszeliśmy opinie graczy tego championa, które mówiły, że zaprezentowany zestaw zmian nie był czymś, czego chcieli, więc nie będziemy ich publikować. Opóźniliśmy już jednak uniwersalne udostępnianie buffów o połowę sezonu i chcemy wprowadzić je na czas, aby miały wpływ na resztę sezonu.

W związku z tym postanowiliśmy zapewnić Ivernowi trochę wzmocnień, aby zrekompensować mu utratę dzielenia się wzmocnieniami jako unikalnej zdolności.

W przyszłym tygodniu na PBE pojawi się więcej zmian tego championa, więc wiedzcie, że to, co jest teraz na PBE, to nie wszystko. I, jak zawsze, wszystko, co znalazło się na serwerach testowych, może jeszcze zostać zmienione.

Wprowadzenie dzielenia się buffami dla każdego bohatera jest niebezpośrednim osłabieniem dla Iverna, który mógł robić to już lata temu. Mimo że Ivern ma zostać wkrótce zaktualizowany, jego poprawki nie trafiły jeszcze w ręce graczy ze względu na zestaw zmian, który nie do końca przypadł do gustu jego fanom. Deweloperzy obiecują więc na ten moment wzmocnić aktualny skillset Iverna.

Mimo że jest to strata dla Iverna, zmiana może mieć spory wpływ na rozgrywkę i znacząco ją urozmaicić. Współdzielenie buffów oznacza, że w trakcie meczu generalnie będzie ich więcej, co może drastycznie zmienić cele dla każdej drużyny.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej