w

Już wkrótce gracze poznają kolejny utwór K/DA z League of Legends. Kiedy premiera?

Ujawniono informacje o kolejnej piosence związanej z League of Legends.


K/DA w 2018 roku podbiło serca wielu graczy i zespół jak dotąd jest najpopularniejszym z tych, które istnieją w League of Legends. Seria skórek zapoczątkowała również edycje prestiżowe (pierwszą dostała Kai’Sa). Fani długo oczekiwali czegoś nowego, a najnowsza zapowiedź pokazuje, że wkrótce to otrzymają.

Nowy singiel zespołu K/DA

Utwór grupy muzycznej, w której składzie jest Ahri, Akali, Kai’Sa i Evelynn – POP/STARS – ma obecnie ponad 360 milionów wyświetleń na YouTube. Powstały setki coverów, przeróbek, układów tanecznych, nawet wersje z Minecrafta (zobacz: K/DA – POP/STARS z League of Legends zostało przeniesione do świata Minecrafta). Fani z całego świata zastanawiali się, kiedy pojawi się kolejna piosenka, a może i cała nowa płyta.

Z grafiki udostępnionej na oficjalnym Tweeterze zespołu można odczytać zarówno datę, jak i tytuł następnego singla.

ZOBACZ – Tajemnicza piosenka w kliencie League of Legends na chińskim serwerze. Hymn Mistrzostw Świata 2020?

The Baddest – bo tak najprawdopodobniej nazywa się utwór – ujrzy światło dzienne już 27 sierpnia, czyli w przyszłym tygodniu w czwartek. Gracze będą mogli spodziewać się nowego filmu, który powinien pojawić się tego dnia o godzinie 21:00 na oficjalnym kanale Youtube należącym do K/DA.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends