w

Kassadin powinien otrzymać aktualizację fabuły po wydaniu Kai’Sy? Bohater nie wie, że jego zaginiona córka żyje

Riot Games

Kassadin dalej nie dowiedział się, że jego córka żyje.


Gracze zastanawiają się, czemu Kassadin wciąż nie dowiedział się o powrocie swojej córki. Czy powinien dostać aktualizacje fabuły?

Czy historia Kassadina powinna być zmieniona? Co na to Riot?

Na Reddicie pojawił się post dotyczący Kassadina i jego aktualizacji fabuły. Autor zaznacza, że skoro zmieniono historię i wypowiedzi Luciana z okazji powrotu jego żony, logiczne jest, że powinno się tak samo zrobić w przypadku Kassadina i jego córki.

W obu przypadkach gracze długo czekali na powrót zaginionych/uwięzionych bohaterek. Rodzinne więzi w LoLu zawsze wydawały się ciekawe i dawały spore pole do popisu ze strony twórców. Od wspólnej fabuły, wypowiedzi w grze czy nawet wspólnych serii skórek.

ZOBACZ – Zmiana koloru rzeki w dżungli na krwawy, jeżeli dokonano przy niej wielu eliminacji

Autor posta uważa, że Kai’Sa była bardzo wyczekiwaną postacią, a jej pojawienie się w League of Legends obyło się bez fajerwerków. Kassadin nawet na to nie zareagował i wszystko wydało się lekko rozczarowujące.

Dalej podaje przykład Senny dla której to zmieniono dość dużo, wydano cały filmik z Lucianem i Threshem, edytowano lore bohaterów, a po powrocie żony Lucian ma sporo wypowiedzi do niej skierowanych. Dlaczego nie jest tak z Kai’Są i Kassadinem?

Riot Games

Twórca wątku zasugerował, że być może Riot czeka na moment, gdy bohater będzie już tak przestarzały, że dopiero wtedy załatwią jego rework i interakcje z Kai’Są za jednym zamachem. Dodaje również, że wydaje mu się niesprawiedliwe, że dla jednych postaci jest tak wiele zmian, a inne są pomijane.

Jeden z Rioterów odpisał w następujący sposób:

Głównym powodem, dla którego tego nie zrobiliśmy, jest fakt, że Kassadin tak naprawdę nie wie, że Kai’Sa żyje, więc jego postać nie zmieniła się wraz z jej wydaniem.

ZOBACZ – Darmowa legendarna skórka do LoLa już do zdobycia!

Wydaje się to nieco dziwne, szczególnie, że Kai’Sa otwarcie mówi o swoim ojcu w trakcie gry („Huh, memories of my father come at the strangest moments”, „Father?”, „It smells like home here”).

Riot Games
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends