w

Kayn znowu niszczy LoLa i jest jeszcze gorzej, niż poprzednio. Postać sama wygrywa mecze w 15 minut

Kayn ponownie ma ogromne problemy, które spokojnie można nazwać “gamebreaking”.


Problem Kayna nie po raz pierwszy utrudnia graczom wspinaczkę rankingową. Poprzednio postać została przez to wyłączona. Bardzo możliwe, będzie tak ponownie. Wszystko za sprawą błędu jednej z umiejętności, która z jakiegoś powodu staje się globalna.

Błąd umożliwia wygrywanie meczów tak naprawdę samemu w 15 minut. Wiele osób to wykorzystywało i bardzo możliwe, że ponownie może się pojawić fala banów.

Niekończące się problemy bohatera

@Aktualizacja 10:55 – Kayn właśnie został wyłączony.

Pracujemy nad usunięciem problemów z grą, wskutek których musieliśmy wyłączyć dostęp do następujących bohaterów: Kayn.

Problem miał miejsce już w aktualizacji 10.11 i w 10.12. Wówczas został naprawiony, natomiast jak widać, błąd systematycznie powraca. Jest on wykorzystywany przez wielu graczy często również przy pomocy skryptów. Bohater staje na respie i zwyczajnie likwiduje wszystkich przeciwników.

Video

Cała sprawa ponownie nabrała większego rozgłosu za sprawą filmu Youtubera “Vandrill”. To on ponownie pokazał, że coś tu ewidentnie jest nie tak. Jak słyszymy, jest jeszcze gorzej, niż poprzednio.

Video

ZOBACZ – Który bohater z League of Legends ma aktualnie najwięcej skinów?

Trudno powiedzieć, czy postać zostanie wyłączona. Jest to bardzo możliwe, w końcu tak było poprzednim razem. Niepokojące jednak, że ten błąd ciągle powraca i Riot nie jest w stanie skutecznie go wyeliminować.

Co więcej, bug “wypływa” dopiero kilka dobrych dni po przeprowadzeniu aktualizacji. Oznacza to tyle, że osoby grające nieuczciwie są w stanie korzystać z niego naprawdę długo.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends