w

Kiedy do LoLa trafią nowe skiny z serii Battle Queen i Elderwood? Nie będzie trzeba długo czekać

Społeczność już wkrótce będzie mogła przetestować nowe skiny w grze.


Gracze poza wyczekiwaniem wielu poprawek dotyczących przedmiotów i bohaterów czekali również na nowe skórki, których w kolejnej aktualizacji ma pojawić się aż 11. Do gry zostaną dodane aż dwie serie, a skiny otrzymają też postacie, które czekały na nie naprawdę długo.

Mowa między innymi o Ornnie, który przez brak nowej zawartości zdążył stać się memem. Kiedy jednak skórki będzie można kupić?

Skiny z patcha 10.25

Aktualizacja trafia na serwery już dziś, czyli 9 grudnia, a z opisu aktualizacji, który można znaleźć w ostatnim artykule (Opis Patcha 10.25 w League of Legends), można dowiedzieć się, że skiny będą dostępne kolejnego dnia.

Wojownicza Królowa Katarina, Wojownicza Królowa Diana, Wojownicza Królowa Qiyana, Wojownicza Królowa Janna, Wojownicza Królowa Rell, Xayah z Prastarej Kniei, Rakan z Prastarej Kniei, Ivern z Prastarej Kniei, Azir z Prastarej Kniei, Ornn z Prastarej Kniei i Wojownicza Królowa Diana (Prestiżowa Edycja) będą dostępni 10 grudnia 2020 r.

ZOBACZ – Teamfight Tactics: Patch 10.25 – Opis zmian

Społeczność wykazywała spore zainteresowanie nadchodzącymi seriami skórek. Poza Ornnem, który czekał na swojego nowego skina ponad 3 lata, jest też Azir, którego ostatni skin pochodzi z roku 2017 i jest aktualnie niedostępny.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends