w

Kiedy dokładnie pojawi się Emporium Esencji w LoLu? Dokładna data i dodatkowe informacje

Twórcy LoLa ujawnili informacje na temat Emporium Esencji, które pojawi się w grze już za kilka dni.


Sklep, w którym można zakupić barwy i różne inne dodatki kosmetyczne za Niebieska Esencję to coś, na co czeka wielu graczy League of Legends. Do gry regularnie powraca tak zwane Emporium Esencji, które pozwala na odblokowywanie przedmiotów (w tym m.in. ikonek, emotek czy chrom) za darmową walutę.

Od jakiegoś czasu wiadomo było, że lubiane przez społeczność Emporium powróci. Dziś ogłoszono, którego dnia pojawi się w kliencie LoLa. Twórcy ujawnili również dodatkowe informacje, w tym m.in. to, że kolejna edycja sklepu za NE zostanie przerobiona. O co chodzi?

Emporium esencji powraca

Pojawiła się oficjalna informacja, że Emporium powróci do klienta LoLa już za kilka dni, a dokładnie 28 czerwca 2022 roku. Co ciekawsze – jest to ostatnia edycja sklepu za Niebieską Esencję w znanej graczom formie.

Emporium esencji powraca i będzie z nami od 28 czerwca do 12 lipca. Wbijcie do sklepu by wykorzystać swoją Niebieską Esencję do zdobycia barw, skórek totemów, emotek, ikon i nie tylko. Mamy też dla was cacka dostępne tylko w Emporium — chociażby skórkę URFWicka!

WAŻNE: Po podanym wcześniej czasie Emporium Esencji będzie miało przerwę, gdyż musimy je przerobić.

Obecnie utrzymywanie Emporium jest mało efektywne i powoduje opóźnienia oraz cięcia w funkcjach innych projektów, jak chociażby wydarzenia czy misje. Chcemy sprawić, by Emporium było bardziej efektywne i polepszyć nawigację oraz użyteczność, gdy (nie jeśli) powróci. 

Pamiętajcie o wydaniu całej zebranej Niebieskiej Esencji w trakcie tego Emporium!

By zrekompensować przerwę, trzy zestawy ikon klejnotów zostały zamienione w ciąg trzech misji (dobierane gry SR lub ARAM). Będą darmowe dla wszystkich graczy, a każda zapewni 10 Mitycznej Esencji, czyli łącznie 30. 

Jak widać, twórcy planują przerobić Emporium, jednak nie wiadomo, co dokładnie się zmieni. Warto zwrócić uwagę na to, że Riot zachęca do wydania całej zebranej NE w trakcie obecnej edycji.