Kiedy gracze LoLa mogą się spodziewać reworku Sony? Riot zdradza nad czym obecnie pracuje

League of Legends

Reklama

Więcej informacji o zaplanowanym reworku Sony.

Reklama


Sona jest jedną ze starszych postaci z League of Legends, która pod koniec 2020 roku zastąpiona została przez „swoją lepszą wersję” – Seraphine. Straciła ona więc na popularności i jest grana naprawdę rzadko, szczególnie w wyższych dywizjach, gdzie wielu uważa, że nie ma prawa bytu.

W związku z tym trudno jest się dziwić, że deweloperzy postanowili nieco ją przerobić, tak aby stała się bardziej dopasowana do obecnego LoLa. Kiedy zobaczymy ją na oficjalnych serwerach?

Rework Wirtuozki Strun

Sona obecnie przeżywa mały kryzys. Nowe przedmioty nie współgrają z nią odpowiednio, a większość graczy przerzuciła się na Seraphine. Z tego powodu Riot wprowadzi jej kilka małych zmian:

Reklama
  • Usunięto mechanikę zwrotu many na Q / W / E oraz zmniejszono koszty many.
  • Usunięto pasywkę superumiejętności (skrócenie czasu odnowienia umiejętności podstawowych).
  • Dodatkowa umiejętność biernej: Rezonans – Kiedy podstawowe umiejętności Sony pomagają sojusznikom lub ranią wrogów, kumulują stałe przyspieszenie tych umiejętności aż do limitu. Po jego osiągnięciu bohaterka otrzyma dodatkowe AP.

Wczoraj na Twitterze jeden z pracowników poinformował, kiedy zostanie wypuszczona i nad czym jeszcze pracują:

Jak możemy przeczytać, Rioterzy pracują nad zasobami graficznymi, ale nie wiemy, jakimi dokładnie. Jednak o wiele ciekawsza jest druga część, gdzie Jeevun informuje, że wyjdzie ona „późnym latem”, czyli według spekulacji i harmonogramu w aktualizacji 11.15 – 21 lipca lub 11.16 – 18 sierpnia.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej