w

Kiedy gracze LoLa mogą spodziewać się reworku Volibeara?

Jeden z pracowników Riotu podzielił się przemyśleniami na temat tego, kiedy rework Volibeara może ujrzeć światło dzienne.


Jeden z graczy zaczął snuć spekulacje na temat tego, kiedy szczegóły aktualizacji miałyby pojawić się na oficjalnych stronach Riotu. Przemyślenia te wywołały dyskusję wśród graczy postaci, a w temacie postanowił wypowiedzieć się również jeden z Rioterów.

Kiedy gracze dostaną więcej informacji o reworku?

Gracz mówi, że informacje dotyczące postaci powinny pojawić się niedługo po tym, jak Fiddlesticks trafi na główne serwery:

Wydaje mi się, że widziałem, jak Rioter mówił, że aktualizacja Volibeara pojawi się, kiedy Fiddlesticks będzie albo na serwerach PBE, albo na serwerach live.

Rioter Reav3 – osoba odpowiedzialna za wydawanie postaci – wypowiedział się w temacie, mówiąc:

Aktualizacja pojawi się niedługo po tym, jak Fiddle wejdzie na serwery live.

Z racji, że Fiddlesticks jest już na oficjalnych serwerach, aktualizacji Volibeara można spodziewać się naprawdę wkrótce. O ile obecna sytuacja powiązana z pracą zdalną nadto nie skomplikuje prac.

Zapytany, czy aktualizacja będzie miała miejsce w tym tygodniu, powiedział, że nie w tym. Jednak jeśli czas jest mierzony w najbliższych tygodniach, nowy Volibear może pojawić się naprawdę niedługo.

ZOBACZ – Darmowe skiny do LoLa dla posiadaczy numerów w Play. Twitch Prime za darmo na pół roku

Ponadto Rioter powiedział, że rework wymaga mniej prac powiązanych z postacią, głównie ze względu na mniejszą ilość skórek Volibeara od Fiddlesticka.

Czas pomiędzy pojawieniem się informacji dotyczących aktualizacji Volibeara a Volibearem pojawiającym się na serwerach będzie zdecydowanie krótszy od Fiddle’a. Głównie dlatego, że posiada on mniej skórek, które trzeba byłoby przerobić.

 

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends