w

Kiedy URF lub ARURF i dlaczego właśnie w 10-lecie League of Legends

League of Legends ma tryby, które społeczność po prostu uwielbia. Zdecydowanie można do nich zaliczyć przykładowo URFa.


URF w swojej klasycznej odmianie nie jest już praktycznie grany. Pojawia się na naprawdę wyjątkowe okazje, jak chociażby All Stars. W normalnym League of Legends raczej go nie zobaczymy.

Natomiast śmiało można powiedzieć, że zbliża się okres, w którym ponownie pogramy w ARURFa i to nie na serwerze testowym.

URF / ARURF w 2019

Jeżeli chodzi o samego URFa, wiele osób zwraca uwagę na fakt, że 10-lecie powinno powrócić do momentów i do trybów, których gracze się zakochali. Wszyscy chyba pamiętamy moment z oryginalnym URFem, który oczywiście nie był doskonały i niektóre postacie były mocno nadużywane, ale jednak miał to coś w sobie.

Nie ma jednak większych poszlak mówiących o tym, że dostaniemy właśnie URFa, więc lepiej zakładać, że będzie to wersja, w której to los zdecyduje czym będziemy grać.

Skąd wiadomo, że tryb powróci? Ze wczorajszej zapowiedzi 10-lecia. Znalazło się tam jedno, kluczowe zdanie:

Zapamiętajcie tę datę i dołączcie do nas 16 października 2019 roku, mając imprezowe czapki na głowach i Złote Szpatułki w dłoniach. Do zobaczenie wkrótce!

Jak sami widzicie, zostało tu zręcznie wplecione zdanie o szpatułkach w dłoniach. To nie może być przypadek, że z URFem i ARURfem kojarzy nam się właśnie postać URFa, który trzyma w ręce szpatułkę.

Przy okazji 10-lecia i tych newsów trochę udzielają nam się emocje z lat, w których wszyscy spekulowali, czy URF będzie kiedyś grywalną postacią. Kiedyś były czasy, teraz nie ma czasów.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends