w

Kiedy w League of Legends znajdzie się ulepszona ramka Dark Cosmic Lux?

Ramka upamiętniająca zwycięstwo Dark Cosmic Lux już niedługo pojawi się w grze.


Parę dni temu pisaliśmy o tym, że Dark Cosmic Lux wygrała w starciu Kosmiczny obowiązek kontra Mroczne ambicje. W wydarzeniu Galaktyki 2020 gracze wybierali stronę, która bardziej im odpowiada i jak się okazało, większość wolała, by mrok zdominował przestrzeń kosmiczną. Z tej okazji do gry trafi ulepszona ramka Dark Cosmic Lux.

Ulepszona ramka Dark Cosmic Lux z eventu Galaktyki 2020

Przypomnijmy o tym, jak wyglądał początek wydarzenia Galaktyki 2020:

Odwieczny konflikt dobra ze złem, honor czy raczej żądza władzy — oto zmagania, które wpłyną na losy Lux, Pani Jasności. Czy pozwolisz, aby Lux rozświetliła całą galaktykę? A może to mrok całkowicie zdominuje przestrzeń? Nim wyruszysz w podróż, musisz wybrać stronę, po której się opowiesz.

Wszyscy, którzy zdążyli wziąć udział w wydarzeniu i wybrali drogę ambicji, przyczynili się do wygrania mrocznej strony, czyli Dark Cosmic Lux. Z tego powodu to właśnie ramka do tej skórki otrzyma swoją ulepszoną wersję:

ZOBACZ – Puki Style, gracz League of Legends zostanie sportowcem roku? Wygrał ze Stochem, Wlazłym, czy Gołotą

Ramka pojawi się w patchu 10.11 i będzie świetną pamiątką po wydarzeniu nie tylko dla największych fanów Lux.

Dodatkowo warto wspomnieć, szczególnie w kierunku fanów opowiadań, że zwycięstwo Lux Mrocznego Kosmosu dokończyło historię, którą można przeczytać tutaj: Uścisk Ambicji.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends