w , , ,

Kiedy wyjdą nowe gry Riotu? LoL Mobile, TFT, czy Legends of Runeterra

Riot podzielił się informacją na temat dat premier swoich gier. Ciekawi?


Riot Games wydaje kilka nowych gier. W związku z tym, że powoli zbliża się końcówka roku, to developer informuje o planowanych datach.

Pewni możemy być w sumie trzech tytułów, reszta pozostaje wielką zagadką. Niestety to, na co czekamy najbardziej na ten moment owiane jest tajemnicą.

TFT Mobile

TFT w wersji na systemy iOS i Android pojawi się na początku 2020 roku. Na początku uruchomimy ten format tylko w kilku krajach, aby upewnić się, że wszystko działa, a wkrótce potem rozszerzymy zasiąg na wszystkie regiony Riot. Już teraz można zarejestrować się na Google Play.

Legends of Runeterra

Już teraz można zarejestrować się na playruneterra.com, aby w listopadzie uzyskać dostęp do specjalnego patcha poglądowego i zamkniętej bety na początku 2020 roku. Pełna premiera, również wersji na telefony, odbędzie się gdzieś w 2020 roku — damy znać kiedy, gdy tylko ustalimy dokładną datę.

League of Legends: Wild Rift

Już wkrótce zaczniemy uruchamiać wczesne wersje alfa i beta w wybranych regionach. Wersję na systemy iOS i Android planujemy w pełni udostępnić pod koniec 2020 roku, a wersję na konsole nieco później. Już teraz można zarejestrować się na Google Play.

LoL Esports Manager

Zamierzamy udostępnić ten projekt w 2020 roku. Najpierw w LPL, a potem stopniowo powiększać zasięg i włączać graczy z innych lig.

Project L i Project F

Obie te gry są wciąż na wczesnym etapie rozwoju, więc informacje na ich temat przedstawimy nieco później. W przypadku wszystkich naszych projektów, chcemy mieć pewność, że to co dajemy wam do rąk, jest warte waszego czasu.

Niestety, Riot nie udostępnia informacji o najciekawszym chyba tytule, czyli Project A – w swoim oficjalnym wpisie informuje jedynie, że “Później”. Nie ma żadnej daty, nawet roku. Można więc założyć, że albo to będzie 2021 i lepiej, albo gra niedługo wystartuje, a premiera będzie kompletnym zaskoczeniem.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends