w

Kiedy zobaczymy rework Wukonga w LoLu? W końcu pojawiły się konkretne daty

Rioter ujawnił kolejne informacje na temat planowanego reworku Wukonga.


Riot ujawnia coraz więcej ze swoich planów na nadchodzące zmiany Wukonga. Jakie informacje przekazano tym razem?

Cele reworku Wukonga

Niedawno pisaliśmy o zmianach Wukonga, jakie zapowiedział Riot: Riot ujawnia zmianę kierunku długo oczekiwanego reworku Wukonga. Twórcy nie podali zbyt wiele konkretów poza podkreśleniem, że chcą przywrócić bohatera do junglii i na topa oraz że rework nie będzie obejmował zmian wizualnych.

Riot August wypowiedział się ponownie na temat reworku, dodając więcej informacji. Rioter przypomniał, że wspomniane zmiany nie dotyczą aktualizacji wyglądu, dźwięków i animacji.

Będziemy pracować z zasobami, które mamy, podobnymi do tego, co zrobiliśmy z Shaco.

Cele: sprawienie, że Wukong nie będzie już taki monotonny (więcej możliwości w grze i więcej opcji na ogranie przeciwnika, a mniejszy nacisk na bycie identyfikowanym jako asasyn eliminujący kogoś z full HP). W, które zostało wprowadzone na PBE, jest główną częścią wspomnianego założenia.

Sprawić, aby Wukong w jungli i na topie był silniejszy.

Wukong pod Lethality z mida, który jest raczej asasynem, prawdopodobnie stanie się słabszy ze względu na jego narzędzia, które zostaną osłabione, aby mogły ustąpić miejsca nowym, dzięki którym Wukong na topie i jungli będzie silniejszy.

Kiedy wprowadzone zostaną zmiany?

Jak czytamy, 18 i 19 lutego zmiany mają zostać wprowadzone na PBE. Ostateczna wersja to patch 10.6. Ten według harmonogramu na 2020 rok przypada na środę, 18 marca 2020 r. Rioter wspomina natomiast, że jest szansa na wyrobienie się jeszcze w aktualizacji 10.5

Zaktualizowana lista zmian i wprowadzenie zmian na PBE 18 i 19 lutego.

Docelowym patchem jest 10.6.

Daje nam to czas na testowanie -iterations with the new constraints- (bez nowych efektów wizualnych i dźwięków).

Jest szansa, że uda nam się wyrobić na 10.5, jeśli wstępna lista zmian perfekcyjnie wypali, ale jest to mało prawdopodobne.

Póki co trzeba się uzbroić w cierpliwość. Przed Riotem i graczami kilka tygodni testów i wymiany zdań odnośnie przeprowadzonego reworka. Przypomnijmy, że tym razem nie będzie zmian wyglądu bohatera, ani jego dźwięków.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends