w

Klub 1000 dni bez skina rozpadł się. Który z bohaterów LoLa najdłużej czeka na nową skórkę?

Reklama

Okazuje się, że w klubie bohaterów, którzy od dawna nie dostali skina, została już tylko jedna postać.


O tak zwanym Klubie 1000 dni pojawiło się sporo artykułów. Niestety fani championów, którzy tam trafili, nie cieszą się z tego faktu, ponieważ od zawsze członkowie klubu uznawani byli za postacie zapomniane przez Riot.

W tym roku twórcy postanowili to zmienić. Na początku 2020 ogłoszono, że przez kolejne miesiące będą pojawiały się skórki nie tylko do popularnych bohaterów, ale również do tych, którzy czekają na skórkę czasem po 3-4 lata.

Riot wywiązał się ze swojej obietnicy, rozbijając przy tym wspomniany klub. Już nie ma grupy poszkodowanych championów, ponieważ ze wszystkich, którzy w niej byli, została tylko jedna postać.

Kto najdłużej czeka na skina?

Reklama

Gracze regularnie uzupełniali listę zapomnianych bohaterów. W pewnym momencie pobity został swoisty rekord, który na zawsze zapisze się w historii gry – daty wydania Guardian of the Sands Skarnera i Cosmic Sting Skarnera dzieli ponad 2000 dni. Gracze żartowali, że niektóre postacie zdążyły zostać wydane i dostać cały pakiet skinów szybciej niż Skarner jakąkolwiek skórkę (zobacz: Kai’Sa otrzymała 7 skórek szybciej niż niektórzy bohaterowie jakiegokolwiek skina).

Reklama

Ostatnie miesiące pod względem kosmetycznych elementów były bardzo owocne. Ogłoszono skiny m.in. do Ornna czy Azira (Elderwood), a nawet Kalisty (Marauder) i Quinn (Warden). Takim sposobem Riot pozbył się większości championów z listy „1000 dni”.

ZOBACZ – Prezentacja nowych skórek do Kalisty, Kleda, Quinn, Gragasa i Xin Zhao z League of Legends

Większości, ponieważ jedna bohaterka niestety została na liście, a od jej ostatniej skórki minęło prawie 1700 dni. Chodzi o Shyvanę.

Aktualnie postać posiada 6 skinów, w tym aż 5 poniżej ceny 1350 RP. Ostatnią wydaną skórką jest Super Galaxy Shyvana, która pojawiła się w grze 25 maja 2016 roku.

Reklama

Patrząc na te statystyki, nietrudno się domyślić, że fani nie są z tego powodu zadowoleni. Shyvana od dawna była na podium w Klubie 1000 dni – zaraz za Skarnerem. Mimo to dużo szybciej od niej skiny dostali np. Zac, Singed czy Ornn.

Twórcy są tego świadomi i nawet udzielają się w wątkach na ten temat. Można się więc spodziewać, że rok 2021 będzie dla fanów bohaterki szczęśliwy, a patrząc po aktualnej jakości skórek – ta zapewne dostanie coś, co przebije jej stare skiny o wartości 520 czy 750 RP.

Ciekawostką jest to, że całkiem niedługo 1000 dni od ostatniej skórki osiągną Wukong (980 dni), Rumble (975 dni) i Cho’Gath (880 dni). Zaraz za nimi jest Kayn, który dostał ostatniego skina nieco ponad 800 dni temu.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends