Kolejna ekskluzywna skórka od Riotu, która niestety nie trafi do League of Legends

League of Legends

Reklama

W jednej z gier od Riotu pojawi się skin, który nie będzie dostępny w LoLu na PC.

Reklama


Uniwersum Runeterry jest niezwykle rozbudowane i od dawna nikogo nie dziwi to, że prężnie rozwija się także poza League of Legends, od którego wszystko się zaczęło. Twórcy nie ograniczają się już do jednej gry, ponieważ mogą wydawać nowe treści zarówno do Wild Rift jak i Legends of Runeterra. Stosunkowo niedługo również pojawi się bijatyka związana z tym uniwersum czy zapowiadane od jakiegoś czasu MMO.

Jak wiadomo, Riot wydaje różne dodatki kosmetyczne, które są potem dostępne jedynie w określonej grze, co czyni je unikatowymi. Tak było i tym razem.

Ekskluzywna skórka do Nami

Najnowszym unikatowym skinem, który nie będzie dostępny w League of Legends na PC, jest Cascade Dragon Nami. Tym razem nie chodzi o skórkę do Wild Rift, ale o dodatek kosmetyczny do karcianki od Riotu, czyli Legends of Runeterra.

Reklama

To właśnie tam można znaleźć wiele interesujących skinów do przeróżnych postaci, zarówno takich, które pojawiają się na Summoner’s Rift, jak i w innych tytułach.

Tak prezentują się grafiki związane z najnowszą skórką do Nami. Przedstawiono oba splash arty oraz wygląd umiejętności bohaterki.

Warto zaznaczyć, że nie jest to pierwszy dodatek kosmetyczny, który pojawił się do Nami w karciance od Riot Games. W ubiegłym roku fani dostali inną skórkę, która również nigdy nie została dodana do League of Legends na PC.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej