w

Kolejna skórka z Wild Rift, która nie trafi na League of Legends na PC. Już można płakać

Kolejna unikatowa skórka trafiła do mobilnej wersji League of Legends. Wygląda naprawdę dobrze.


W 2020 roku, czyli wtedy, gdy odbyła się premiera League of Legends: Wild Rift, zwanego potocznie “mobilnym LoLem”, wielu graczy dziwiło się, że Riot tworzy skiny, które nigdy nie trafią na wersję na PC. O unikatowych skórkach było naprawdę głośno i sporo fanów liczyło, że twórcy jednak zmienią zdanie i świetne projekty dodatków kosmetycznych będą dostępne także w oryginalnej wersji gry.

Tak się oczywiście nie stało, a  jest wręcz zupełnie odwrotnie – lista ekskluzywnych skórek stale rośnie i dziś można znaleźć na niej wiele interesujących pozycji o różnym motywach (Hexplorer, Stargazer i nie tylko). Jedną z linii skórek, którą stworzono specjalnie pod mobilną wersję gry, jest motyw Glorious. Przez ostatnie 2 lata pojawiło się kilka skinów z tej serii, w tym m.in. do Jinx, Lulu czy Tryndamere’a.

Niedawno opublikowano przecieki z kolejnymi ekskluzywnymi skinami do Wild Rift. Wśród nich można było znaleźć nową Sennę (Psychic Detective), jak również skórkę do Evelynn. Dziś ujawniono jej splash art. Jak się prezentuje?

Glorious Crimson Evelynn w Wild Rift

Wzmianki o tym, że do League of Legneds: Wild Rift trafi nowa skórka do Evelynn, pojawiły się już kilkanaście dni temu. Z czasem okazało się, że będzie to skin z motywem Glorious.

Dziś można obejrzeć jego oficjalną prezentację oraz splash art.

Evelynn to bardzo znana i lubiana bohaterka. Stała się jeszcze sławniejsza po tym, jak dołączyła do zespołu K/DA, który ma oddanych fanów na całym świecie. Wielu miłośników postaci żałuje, że nowa skórka nigdy nie pojawi się w League of Legends na PC.