w

Kolejne pogarszanie jakości skinów w LoLu. Tym razem chodzi o skórki do Nidalee i brak animacji

Riot Games

Gracze zauważyli kolejne zastrzeżenia w jakości skórek w LoLu. Brak animacji, która jest nawet w podstawce.


Gracze League of Legends od jakiegoś już czasu prowadzą dyskusję dotyczącą skórek. Twierdzą, że Riot celowo pogarsza ich jakość, ponieważ w pogoni za pieniądzem nie mają czasu na ich dopracowanie.

Z tego powodu społeczność analizuje nowe, jak i wypuszczone już jakiś czas temu skiny i zwraca uwagę na małe elementy. Tym razem padło na Nidalee i małą, ale występującą bardzo często animację.

Nidalee bez animacji zatrzymywania się

Użytkownik Reddita o nicku 27Yone zwrócił uwagę na element, który występuje tak często podczas meczów, że ciężko go przeoczyć. Chodzi tutaj o animację zatrzymywania się postaci. Posiada ją praktycznie każdy champion, więc z pewnością nie należy ona do najbardziej wymagających. W podstawowym modelu bohaterki wygląda ona następująco:

Natomiast patrząc na dodatek kosmetyczny “Nidalee Oceanicznych Pieśni” z 9 czerwca oraz Nidalee Zwiastunka Brzasku z 12 grudnia 2019 roku, zauważamy, że zatrzymuje się ona nagle i nie ma powyższej animacji. Wygląda to sztucznie i nienaturalnie.

To nie wszystko. Gracze w komentarzach zwracają uwagę, że zrezygnowano z tej lub innej animacji także przy innych postaciach. Redditorzy wspominają także o superumiejętności Kassadina lub lądowaniu Lux po ulcie na skórce Space Groove. Chociaż była ona zaplanowana i występowała we wczesnej wersji, to ostatecznie do gry trafiła bez tej animacji:

W tym przypadku Riot podał argument, że skórka za 1350 RP nie powinna mieć specjalnych animacji tego typu. Standardowo nie zostało to dobrze przyjęte przez graczy, którzy wyrażają swoją opinię w niezbyt przyjemny i dosadny sposób. Twórcy jednak nie do końca przejmują się zdaniem społeczności w tym przypadku.