w

Jak mogłaby wyglądać Star Guardian Vex z LoLa? Kilka interesujących pomysłów od różnych artystów

Kilku fanów LoLa stworzyło naprawdę ciekawe koncepty skórki Czarodziejka Gwiazd Vex.


Już niedługo do gry trafi nowa odsłona serii Star Guardian – jednego z najpopularniejszych motywów w całym League of Legends. Tysiące fanów z całego świata czekało na event związany z Czarodziejkami, ponieważ od ostatnich skórek z tego uniwersum minęły już 3 lata.

Dziś wiadomo, kto dostanie nowe skiny. Wybór niektórych bohaterek bardzo ucieszył społeczność, ponieważ od lat tworzono z nimi fanowskie koncepty.

Jest pewna postać z LoLa, która doczekała się naprawdę wielu projektów skórki Star Guardian, ale jak dotąd Riot nie wybrał jej do tej serii. Chodzi o Vex.

Pomysły na skórkę – Star Guardian Vex

Wydawać by się mogło, że Vex, ponury Yordl wydany 23 września 2021 roku, jest zupełnym przeciwieństwem motywu Czarodziejek Gwiazd. Bohaterka wielokrotnie przyznaje, że denerwuje ją radość, śmiech, urocze kolory i pozytywna atmosfera. Mimo to społeczność uznała, że postać ta byłaby świetną Star Guardian.

Do tej pory powstało naprawdę dużo fanowskich konceptów Star Guardian Vex. Te są bardzo różnicowane – od nieco mroczniejszych, po zupełnie urocze, w których nie brakuje jasnych kolorów, ozdób czy gwiazdek.

Miłośnicy motywu magical girl (na którym bazowana jest cała seria Czarodziejek Gwiazd) na pewno zauważą, że niektóre koncepty odwołują się do anime Mahou Shoujo Madoka Magica. Widać to szczególnie w wyglądzie cienia, który towarzyszy postaci.

Który z projektów wypadł najciekawiej?

Autor: Pokevid1

 

Autor: Nanniras
Autor: BurûArt

Autor: art_chol

Trzeba przyznać, że większość fanowskich konceptów Czarodziejki Gwiazd Vex jest naprawdę pomysłowa. Gracze stworzyli nawet magiczne zwierzątko bohaterki czy zestaw chrom. Wydawać by się mogło, że postać nie pasuje do serii, jednak Riot wielokrotnie pokazał, że może nieźle zaskoczyć wyborem championów do skórek, które tworzy.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends