w

Kolejny absurdalny błąd w LoLu. Tym razem przechodzenie przez ściany

Riot Games

Gracze odkrywają kolejne błędy Ligi. Tym razem jest to Fiddlesticks przechodzący przez ściany.


W League of Legends przechodzenie przez ściany nie jest żadną nowością. O ile są postacie, które to potrafią, to Fiddlesticks na pewno nie jest jedną z nich.

Fiddlesticks, którzy przechodzi przez ścianę

Na Reddicie pojawił się krótki fragment gry, gdzie można zauważyć jak Fiddlesticks przechodzi przez ścianę. Tristana i Fiddle starają się zabić wrogą Yuumi. Gdy ta ucieka flashem przez ścianę, wspomniany strach na wróble goni ją idąc przed siebie kompletnie ignorując przeszkodę. Wygląda to naprawdę dziwnie.

Nagranie zyskało ogromną popularność  i ponad 500 komentarzy w bardzo krótkim czasie. Gracze postanowili spróbować odtworzyć buga. Częściowo udało się to zrobić jednej osobie na Youtube:

Tutaj co prawda Fiddlesticks nie przechodzi przez całą ścianę, ale tylko przez jej fragment. Nie zmienia to faktu, że błąd jest znaczący. Na szczęście trudno go odtworzyć, co daje nadzieje, że gracze nie będą go wykorzystywać.

ZOBACZ – Senna zostanie wkrótce osłabiona. Ma ponad 55% wygranych gier w diamencie

Nie wiadomo, czy Riot coś z tym zrobi. Może okazać się to trudne do naprawienia lub twórcy nie ruszą tego, aż do wydania reworka Fiddla, który czeka nas w 2020 roku.

 

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends