w

Kolejny dowód na to, jak bardziej denerwujący jest blind Teemo z League of Legends

W sieci pojawił się filmik, który jest świetnym dowodem na to, że Teemo jest jedną z najbardziej irytujących postaci.


Teemo to bez wątpienia jedna z najbardziej znienawidzonych, a co za tym idzie – memowych – postaci w League of Legends. Każdy, kto zna ten tytuł trochę dłużej, na pewno spotykał żarty o tym, że mały Yordl jest wcieleniem szatana. Bohater ma mocno denerwujący zestaw umiejętności. Nie chodzi jedynie o fakt grzybów, które rozstawia po całej mapie, ale również o to, że potrafi oślepić, co nierzadko odwraca losy walki o 180 stopni.

W przeszłości pojawiło się sporo nagrań, na których widać prawdziwe oblicze Teemo – denerwującego małego championa, który uprzykrza życie wrogom.

Tym razem nie jest inaczej. Jedna z umiejętności bohatera trafiła w tak idealnym momencie, że nie tylko pomogła zabić przeciwnika, ale także ocaliła drużynę przed porażką. Co dokładnie się stało?

Irytujący blind, który zmienił wszystko

Użytkownik Reddita o pseudonimie OneTwoTrickFour opublikował krótki filmik, na którym widać dość emocjonujący mecz. Gra trwa prawie pół godziny, a łączna suma śmierci dobija do 100. Każda kolejna walka może być tą ostatnią, więc gracze robią co mogą, by w końcu dobić Nexus przeciwników.

W pewnym momencie Kha’Zix z czerwonego teamu przeskakuje wrogów i zaczyna dobijać Nexus. Wydawać by się mogło, że to koniec – bohater ma pełne HP, a pasek życia budowli spada w szybkim tempie. Na szczęście w ostatniej chwili do akcji wkracza Teemo, który oślepia przeciwnika.

Video

Zapewne Kha’Zix był nieźle wkurzony faktem, że przez jeden irytujący skill wszystko poszło na marne. Niebieski Nexus nie został zniszczony i przeżył na resztce HP.

Cała akcja nie tylko uratowała jedną z drużyn przed porażką, ale także pomogła jej wygrać niewiele później. Czerwoni nie zdołali odeprzeć ataku wrogów, gdy ci weszli do ich bazy i z łatwością zniszczyli obie wieże oraz Nexus.

Komentujący śmiali się, że po powyższej akcji gracz Kha’Zixa zapewne będzie miał koszmary z Teemo w roli głównej.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends