w ,

Koncept skórki Agent/Radiant Akali, czyli Jett z Valorant w League of Legends

Jedna z fanek postanowiła przenieść Jett z Valorant do League of Legends.


O grze Valorant słyszał chyba każdy. Tytuł od Riotu stał się oblegany przez graczy, nic więc dziwnego, że bohaterki, które się w nim pojawiają, stały się niesamowicie popularne.

Fani zaczęli wymyślać koncepty skórek, tworzyć casualowe wersje postaci (zobacz: Gracze Valoranta proponują dodanie do gry casualowych skórek postaci) czy dopracowane cosplaye (zobacz: Świetne cosplaye z Valoranta. Viper i Jett w wykonaniu Argentynek) i szybko stało się jasne, że część bohaterów z gry jest znacznie bardziej lubiana od innych. Jedną z takich postaci jest Jett. Jedna z fanek uznała, że przeniesie ją do League of Legends.

Agent/Radiant Akali fanowskim pomysłem na skórkę

Jett to bohaterka, która ma ogromną rzeszę fanów. Od samego początku wielu osobom kojarzyła się z Akali z League of Legends. Wydawać by się mogło, że podobieństwo było aż tak spore, że stworzenie fanowskiego konceptu, który łączyłby te dwie bohaterki, było tylko kwestią czasu.

Carmen Carballo, znana jako Wandakun, podzieliła się z innymi swoją najnowszą pracą – skórką Agent/Radiant Akali. Jak napisała autorka, jest to praca łącząca obie gry od Riot Games, czyli League of Legends i Valorant.

Hiszpanka jest jedną z bardziej znanych artystek związanych z LoLem. W przeszłości tworzyła wiele świetnych fanartów czy konceptów skórek (np. Flamenco Morgana jednym z lepszych skinów, jaki zaprojektowali gracze LoLa). Jej najnowszy projekt związany z Akali szybko rozniósł się w internecie. Fani byli zachwyceni i proponowali narysowanie kolejnych bohaterów Valorant w wersji z League of Legends.

Poza modelem Akali w grze, Wandakun narysowała również powiązaną ze skórką emotkę.

ZOBACZ – Riot zaktualizował taniec Ahri z League of Legends w skórkach Popstar i Dynasty