w

Koreańska liga LCK pokazuje pojedynki w LoLu z całkowicie innej perspektywy. Tak będzie wyglądać bijatyka Riotu?

Pojedynki w League of Legends oczami twórców LCK.


Twórcy LCK zaskoczyli fanów oglądających spotkanie drużyny DAMWON z SANDBOX, jeden z pojedynków na górnej alei postanowili ukazać z całkowicie innej perspektywy, dobrze znanej dla graczy klasycznych już serii Tekken lub Mortal Kombat.

Summit vs Nuguri

Śledzących piątkową transmisji na żywo fanów czekała miła niespodzianka. Okazało się, że powrót teleportem Wukonga na górną linię i walka do końca z Mordekaiserem, to idealna okazja do ukazania tej sytuacji z kompletnie innego punktu widzenia. Tak oto zamiast standardowej walki ze znanej dla wszystkich perspektywy, widzowie mogli obejrzeć powtórkę starcia od boku, gdzie specjalny pasek śledził wszystkie auto ataki i użyte umiejętności przez obie strony.

ZOBACZ – Wszystko, co trzeba wiedzieć o powrocie Nexus Blitz. Nowa mapa, nowe głosy, nagrody, wydarzenia i więcej

Prawdopodobnie twórcy dodatku wzorowali się lub inspirowali zapowiedzianą kilka miesięcy temu bijatyką od Riot Games, w której będziemy mogli zawalczyć znanymi nam bohaterami z League of Legends.

Zachwycona niespodzianką społeczność zastanawia się kiedy powtórki walk będą transmitowane z tej perspektywy w innych ligach. Z pewnością wiele osób chciałoby ujrzeć starcie Perkza z Nemesis na środkowej alei lub Jankosa z Selfmade w dżungli.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends