w

Kto faktycznie znajduje się na zwiastunie skórek Pool Party? Jacy bohaterowie otrzymają skiny?

Po dokładnym przeanalizowaniu najnowszego zwiastuna LoLa można określić, kto najprawdopodobniej dostanie skórkę już niedługo.


Wczoraj pokazaliśmy zwiastun letniego wydarzenia w League of Legends (zobacz: Zwiastun letniego wydarzenia Pool Party 2020 w Lolu prezentuje nowe skórki). Na krótkim filmiku widać pięć postaci, które otrzymają basenowe skórki w tym roku. Kim są tajemniczy bohaterowie?

Jacy bohaterowie znajdują się na najnowszym zwiastunie Pool Party?

Czas przyjrzeć się dokładnie zapowiedzi letniego wydarzenia. Jest na niej kilka znaczących elementów, które przemawiają za tym, kto dokładnie dostanie basenowego skina.

Idąc od lewej:

  • Orianna – w tym przypadku jest to dość oczywiste skojarzenie. Nogi robota oraz dmuchana zabawka o kulistym kształcie (wygląd mechanicznej kuli Orianny w skórce Pool Party).
  • Xin Zhao – na Xina padło ze względu na jego broń, którą widać w formie parasola zakończonego czymś na kształt trójzębu. Istnieją również teorie, że jest to Jarvan IV, jednak w jego przypadku broń różni się zakończeniem i mniej pasuje do przedstawionej na zwiastunie.
  • Syndra – pływająca w wodzie piłka jest jedną z mrocznych kul bohaterki. Dodatkowo gracze zwrócili uwagę, że postać na zapowiedzi nie ma butów – ma to sens, ponieważ Syndra nie chodzi, lecz lewituje.
  • Heimerdinger – widać przy nim okulary, które zastąpią ochronne gogle, a w wodzie pływa wieżyczka/działko, oczywiście z wyglądem zmienionym i dostosowanym do klimatu skórki.
  • Taliyah – tutaj nawet nie trzeba tłumaczyć, ponieważ twórcy sami ujawnili tego skina bohaterki jakiś czas temu – Riot opowiada o najnowszych planach dotyczących League of Legends w 2020 roku. Powrót Nexus Blitz.

ZOBACZ – Riot osłabi MIDa za pomocą zmniejszenia liczby minionów w patchu 10.3

Powstało znacznie więcej teorii, które niestety mają w sobie pewne luki lub są mocno naciągane. Najciekawsze z nich:

  • Zamiast Syndry jest Neeko, ze względu na tatuaż i obręcz na kostce. Jednak przeciwko teorii przemawia fakt, że bohaterka wygląda na znacznie wyższą od Neeko, jest w pełni człowiekiem i ma 5 palców – Neeko ma 4. Na Twitterze oovikats pojawiły się 2 obrazki, które tłumaczą wady i zalety tej teorii: klik, klik.
  • Zamiast Syndry jest Karma – ona również posiada obręcz na kostce (jednej, nie dwóch jak u Neeko, co zgadza się ze zwiastunem), posiada tatuaże oraz jej strój krojem przypomina ten na zapowiedzi (ze zmienionym wzorem i kolorami). Użytkownik Axel Suarez zobrazował to tak: klik. Inni zauważyli, że na zwiastunie bohaterka ma bladą skórę, co kompletnie nie pasuje do Karmy.
  • Zamiast Syndry jest Sona. Bohaterka posiadała już tatuaże (skin Pentakill), więc mogłaby go mieć też w tym przypadku. Również tak jak Syndra – lewituje, więc nie potrzebuje butów (wszystkie inne postacie mają obuwie). Zwolennicy tej teorii uważają, że nogi Sony już zostały pokazane (DJ Sona), więc nie muszą być zakrywane na kolejnym skinie.
  • Zamiast Xina jest Jarvan IV. O tym zostało wspomniane już wyżej, Jumaralo Hex stworzył grafikę, która przedstawia, które postacie mogą dostać skórki: klik. Zwolennicy tej teorii twierdzą, że mimo że oryginalna broń Jarvana mniej pasuje do przedstawionej na zwiastunie, to zawsze może być zmodyfikowana pod konkretną skórkę.

Czy wspomniane postacie na pewno dostaną skina? Tego nie wiadomo, Riot zawsze może zrobić coś, co zaskoczy dosłownie wszystkich. Gracze zapewne pamiętają sytuację z zapowiedzi tajemniczej skórki na 1 kwietnia. Społeczność widziała w nieznanej postaci Brauma lub Setta, a ku zdziwieniu wszystkich okazało się, że jest to Pajama Guardian Cosplay Urgot.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends