w

Riot opowiada o najnowszych planach dotyczących League of Legends w 2020 roku. Powrót Nexus Blitz

Udostępniono nagranie, na którym jedna z Rioterek opowiada o planach firmy na 2020 rok.


Główna producentka League of Legends, Safelocked, przedstawia aktualizacje dotyczące planów Riotu na 2020 rok. Z jej wypowiedzi dowiedzieć się można m.in. o tym, jacy bohaterowie wyjdą w przyszłości, jak będzie wyglądała najnowsza skórka do Barda i Taliyah oraz jaki tryb powróci do League of Legends.

Jakie są plany twórców względem League of Legends na resztę 2020 roku?

Z racji obecnej sytuacji na świecie Rioterzy również są zmuszeni przekazywać wiele cennych informacji ze swoich domów. Jako że wielu pracowników nie przychodzi do pracy i pracuje zdalnie, plany, o których mówi Safelocked, mogą ulec zmianie. Twórcy będą informować o tym na bieżąco.

Rioterka w filmie opowiada o stanie gry, usprawnieniu kolejek rankingowych i próbie naprawy zgłaszanych przez społeczność błędów. Nie zabrakło wzmianki o bohaterkach i ich reworkach oraz przypomnienia, że do League of Legends zawita dwóch bohaterów – niesztampowy jungler i zamaskowany carry.

Safelocked wypowiedziała się także o nadchodzących skórkach, zaznaczając, że twórcy chcą ponownie zaskoczyć społeczność, więc można spodziewać się skinów do bohaterów, których nie było na liście podanej na początku roku. Ujawniono też skórki do Barda – Astronautę i Taliyah – Pool Party.

Ważną informacją jest również to, że w LoLu odbędzie się wydarzenie z motywem cybernetycznym oraz powrót wyczekiwanego trybu Nexus Blitz, który będzie ograniczony czasowo na czas letniego festiwalu.

Video

ZOBACZ – Rioter wyjaśnia, dlaczego nazwał popularną stronę do buildów LoLa “śmietnikiem” i przeprasza

Astronaut Bard

Pool Party Taliyah

Pulsefire Pantheon

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends