w

Kubon załatwił potrzebę do butelki, a jego kobieta prawie to wypiła. Gdy zaczyna się gra w LoLa, a łazienka zajęta

Kubon podczas wczorajszego streama „musiał odj*bać tirowca”, czyli po prostu nasikać do butelki.


Mało kto by się spodziewał, że to właśnie u Kubona będzie miało miejsce coś takiego. Zaczynał się już mecz, streamerowi chciało się załatwić potrzebę, a łazienka była zajęta. Postanowił więc nie czekać i skorzystać z butelki.

Żeby było jeszcze dziwniej, jego partnerka prawie napiła się z tej butelki. Streamer w odpowiednim momencie krzyknął, żeby tego nie robiła. Wszyscy doskonale wiedzieli, że dotrze to do Boopa.

Kubon nawet sam sobie wymyślił alternatywny tytuł „Znany streamer nie miał mocy, żeby wyczekać i zsikał się do butli, podczas gdy ładowała mu się gra”.

Video

Klip: https://www.twitch.tv/kubon_

Dziwna sytuacja u Kubona

Reklama

Samo nasikanie do butelki na streamie już jest dość dziwne, szczególnie u Kubona. W każdym razie streamer w momencie rozpoczynania się meczu w LoLu faktycznie poszedł AFK, mówiąc „idę panowie siku, przynieść wam coś?”

Może i dobrze, że nic nie przyniósł, bo gry wrócił, powiedział swoim widzom o butelce:

Chryste Panie, jeśli ktoś mi powie (niezrozumiałe), że jestem najbardziej dedykowanym graczem League of Legends na świecie to masakra. Toaleta zajęta, musiałem odj**ać tego, tirowca, truckera tak zwanego musiałem odj**bać niestety. Nie do umywalki, gdzie do zlewu. Do butli zapie***liłem, muszę to wylać potem.

Video

Klip: https://www.twitch.tv/kubon_

Potem przyszła partnerka Kubona i wzięła butelkę do ręki. Kubon w odpowiednim momencie krzyknął, by nie piła. Potem jeszcze padł komentarz, że rzeczywiście butelka była podejrzanie ciepła.

Video

Klip: https://www.twitch.tv/kubon_

Sytuacja dość abstrakcyjna, ale faktycznie miała miejsce.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends