League of Legeds nadal na pierwszym miejscu, Fortnite coraz bardziej spada

League of Legends

Reklama

League of Legends ponownie numerem jeden w rankingu gier na PC. Kto wygrał w przypadku konsol i urządzeń mobilnych?

Reklama


Pozycja gry od Riot Games jest na tyle silna, że nikogo nie dziwi, że League of Legends wygrywa w wielu rankingach od dłuższego czasu. Jak prezentuje się zestawienie gier z kwietnia 2020? Kto zajął zaszczytne pierwsze miejsce w przypadku konsol i gier mobilnych?

League of Legends najlepiej zarabiającą grą na PC w kwietniu 2020

Według strony SuperData League of Legends w kwietniu 2020 było najlepiej zarabiającą grą na PC. Szacuje się, że gra od Riot Games nie osiągnęła tak wielkich zysków od lutego 2017 roku. Prawdopodobnie związane jest to z ostatnio panująca sytuacją na świecie, która mocno wpłynęła na rynek gier.

Zaraz za League of Legends w rankingu zarobków z kwietnia 2020 znaleźć można Dungeon Fighter Online oraz Crossfire.

Reklama

ZOBACZ – W League of Legends jest postać, która nie była zmieniana od 2 lat. Najbardziej zbalansowany champion?

W przypadku konsol zwycięzcą jest Animal Crossing: New Horizons, gra na Nintendo Switch, która podbiła serca graczy na całym świecie. Zaraz za tytułem od Nintendo znajdują się Final Fantasy VII Remake i Fifa 20.

Na urządzeniach mobilnych pierwsze miejsce zajęła gra Peacekeeper Elite, zwana także chińską wersją PUBGa Mobile. Na drugim miejscu widać Honour of Kings, a trzecim – Gardenscapes.

Peacekeeper Elite

Przychody w kwietniu 2020 były rekordowo wysokie. Zysk względem poprzednich miesięcy był najwyższy w przypadku konsol, choć zauważalny wzrost pojawił się także, jeśli chodzi o urządzenia mobilne i PC.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej