w

League of Legends – Animowana zapowiedź sezonu 2021 już dostępna

Zapowiedź sezonu 2021 w League of Legends.

Reklama

Każdego roku społeczność League of Legends czeka na animowaną zapowiedź następnego sezonu. Jak wiadomo, sezon 11 w League of Legends rozpoczął się dzisiaj nad ranem.

Tradycyjnie w tym roku również owa zapowiedź się pojawiła, natomiast tym razem z nieco innymi bohaterami. W animacji zobaczymy między innymi Sennę, Luciana, Poppy, Dariusa, Karmę, Samirę, Vayne i nowego mrocznego bohatera – Viego.

Viego, Senna i Lucian

Riot Games od kilku lat wydaje ważne dla graczy zapowiedzi nowych sezonów. W tamtym roku była to nowa wersja piosenki Warrios i teledysk z motywem przygód dobrze znanych już bohaterów. W 2021 możemy poznać Sennę i Luciana, którzy mierzą się z Viego – Zniszczonym Królem.

Video

ZOBACZ – Pierwszy rzut oka na gameplay Viego w League of Legends. Krótki wycinek prezentujący jego gameplay

Premierę 11 już sezonu śledziło ponad dwieście tysięcy osób na YouTube. Zdania graczy na temat cinematica są podzielone. Jedni twierdzą, że w tamtym roku firmie poszło zdecydowanie lepiej i zapowiedź sezonu była ciekawsza, drudzy natomiast uważają, że po raz kolejny Riot spisał się na medal i połączenie go z zapowiedzią Viego to dobre posunięcie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends