w

Prezentacja wyglądu i animacji Mundo po reworku. Jak wygląda odmieniony bohater LoLa?

Riot Games w końcu pokazuje, jak wygląda nowy Dr Mundo.

Reklama

Kilka godzin temu na stronie League of Legends pojawił się artykuł ze zreworkowaną wersją Dr Mundo. Chociaż szybko został usunięty, w internecie nic nie ginie, a gracze z całego świata dowiedzieli się, jak wygląda nowa i odświeżona wersja znanej postaci.

Oprócz wielu grafik udostępniono kilka ciekawych animacji i podgląd jednej ze skórek w nowej odsłonie. Jak prezentuje się nowy Dr Mundo?

Dr Mundo w nowej odsłonie

Informacja, że Szaleniec z Zaun otrzyma aktualizację, nie jest niczym nowym. Prace nad nim trwają już od ponad 7 miesięcy i to właśnie wtedy zdecydowano się na pokazanie społeczności LoLa pierwszych grafik koncepcyjnych. Teraz natomiast za sprawą małej wpadki i zbyt wczesnego opublikowania artykułu, możemy dowiedzieć się o wiele więcej. Zdradzono również trzy główne cele aktualizacji bohatera, a jest to:

  • Poprawa wyglądu i dopasowanie go do stylu wizualnego, który przyjął LoL w ostatnich latach.
  • Ulepszenie zestawu umiejętności, zachowując przy tym jego wytrzymałość, regenerację zdrowia i możliwość rzucania tasakami.
  • Utrzymanie go w kategorii łatwego chmapiona, który nie wymaga zbyt dużych umiejętności.

Tak prezentują się grafiki koncepcyjne:

ZOBACZ – Którzy bohaterowie będą zmienianie w patchu 11.2? Riot ujawnia plany na kolejne tygodnie

Dr Mundo buff:

Dr Mundo bazowy:

Dr Mundo R:

Dr Mundo Q:

Atakowanie wieży:

Rageborn Mundo po przeróbce:

Według informacji zawartych w artykule projektanci chcieli otoczyć postać chemikaliami z Zaun, które doskonale widać na jednej z powyższych animacji. Będą one nieodłącznym elementem gry Dr Mundo. Dodano również, że bohater zostanie wydany na serwer testowy dopiero za kilka miesięcy ze względu na dużą ilość skórek (w tym legendarną). Oznacza to, że na nową wersję championa będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends