League of Legends na PC nie będzie priorytetem? Wild Rift ze swoimi specjalnymi postaciami

League of Legends

Reklama

Jeden z Rioterów wypowiedział się o planach dotyczących nowych bohaterów, którzy będą dodawani do Wild Rift.


O mobilnym League of Legends jest ostatnio bardzo głośno. W grze sporo się dzieje, twórcy chcą dodawać coraz więcej championów i skórek oraz rozwijać tytuł, by ten przyciągnął jeszcze więcej graczy.

Z ostatniej wypowiedzi jednego z Rioterów wynika, że w planach jest również dodanie ekskluzywnych postaci, czyli takich, które pojawią się tylko w Wild Rift.

Nowi bohaterowie w Wild Rift

Reklama

Brian “FeralPony” Feeney, dyrektor ds. projektowania gry Wild Rift, zdradził fanom co nieco z planów twórców dotyczących przyszłości gry.

Reklama

Jesteśmy bardzo otwarci na wydawanie ekskluzywnych bohaterów dla Wild Rift. Jest to coś, co zawsze chodziło nam po głowie.

Wiemy, że w grze jest miejsce na rozwój niezwiązany z tym, co jest w League na PC. Więc zdecydowanie jesteśmy otwarci na wydawanie postaci, które nie pojawią się w podstawowej wersji gry.

Jednocześnie jesteśmy świadomi, że aktualnie nie mamy wystarczającej ilości championów z League na PC. Dlatego naszym priorytetem jest dodanie tych postaci, których według nas naprawdę brakuje.

Jak widać, twórcy rozważają tworzenie ekskluzywnych bohaterów, choć nie ma co spodziewać się ich w najbliższym czasie. Póki co fani proszą o wprowadzenie niektórych popularnych championów z klasycznego League of Legends.

ZOBACZ – Jak wyglądał rok 2020 dla Riot Games? Film podsumowujący wszystkie działania studia

Feeney wypowiedział się także o ogólnym tempie wydawania nowych postaci.

Myślę, że można oczekiwać, że będziemy wydawać nowe postacie w regularnym tempie. Co prawda nie będzie to na zasadzie jednego bohatera w tygodniu, bo coś takiego byłoby szalone. Na PC nowi championi pojawiają się co kilka miesięcy. Chcielibyśmy, by okres miedzy pojawianiem się nowych championów w Wild Rift wynosił coś pomiędzy tymi terminami – od tygodnia do kilku miesięcy.

Rioter podkreślił także, że zespół pracuje nad innymi usprawnieniami, rozwiązywaniem problemów i ulepszaniem tego, co jest już w grze. Informacje o nowościach będą ujawnianie na bieżąco.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej