w

League of Legends wprowadza dropy. Jak zdobywać darmowe skiny, punkty prestiżu i więcej

Reklama

League of Legends oficjalnie wprowadza dropy. Za oglądanie będziecie mogli dostać ekskluzywne, darmowe nagrody.

Reklama

Dropy umożliwiają zdobywanie darmowych przedmiotów, takich jak prestiżowe skórki, odłamki skórek, Chroma, Punkty Prestiżu i bilety na Clash. Całkiem ciekawa opcja, jeżeli chcecie zgarnąć dodatkowe przedmioty kosmetyczne, czy grać w Clash bez wydawania pieniędzy.

Fani z wszystkich regionów i serwerów będą mogli odbierać nagrody takie jak odłamki skórek, Barwy, Punkty Prestiżu i bilety na Clash. Gdy podczas meczu wydarzy się wyjątkowy moment taki jak kradzież Barona, pentakill lub finałowa (tudzież ostatnia) gra, niektóre z nich będą okazją do wypadnięcia dropa.

Jak to będzie działać?

Dropy będą w pełni oparte o oficjalną stronę lolesports.com. Trzeba sę tam zalogować i wybrać odpowiednią opcję do otrzymywania nagród i dropów.

  • Aby sprawdzić, czy będziecie dostawać dropy, upewnijcie się, czy jesteście zalogowani na watch.lolesports.com za pośrednictwem swojego konta League of Legends i czy wybraliście opcję otrzymywania nagród i dropów.
  • Jeśli drop zostanie aktywowany przez jakieś zdarzenie w grze, na ekranie pojawi się powiadomienie. Aby odebrać drop, można kliknąć powiadomienie na ekranie albo później w dowolnym momencie przejść na stronę dropów na watch.lolesports.com.
  • Aby sprawdzić, jakie dropy i nagrody od innych firm otrzymaliście, otwórzcie zakładkę dropów na stronie swojego profilu na lolesports.com
  • Początkowo dropy będą dostępne tylko podczas oglądania meczów na żywo. Mamy zamiar rozszerzyć wkrótce zasięg tej nowej funkcji.

Wszystko to ma na celu spopularyzowanie oficjalnej strony Riotu. Nie wiadomo jeszcze, jak często będą się pojawiać darmowe przedmioty, ale prawdopodobnie będzie to naprawdę ciekawa opcja. W końcu w LoLu co chwile dzieje się coś ciekawego.

Od kiedy to wszystko ruszy? Jak czytamy w oficjalnej informacji, dropy zaczną pojawiać się podczas trzeciego tygodnia letniego splitu 2020 w trakcie transmisji LCS i LEC.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends