w

Legendarny Hideo Kojima stworzy grę w świecie League of Legends? Riot pyta graczy

Dość zabawna i jednocześnie niesamowicie dziwna sytuacja pomiędzy Riotem, a Kojima Productions.


Wczoraj świat obiegła informacja o tym, że Hideo Kojima tworzy nową grę dla Riot Games. Możecie go kojarzyć za sprawą Metal Gear/Metal Gear Solid, czy Death Stranding. Jest on uważany za jednego z najlepszych projektantów w świecie gier i genialny umysł.

Plotki o współpracy pojawiły się przez to, że na oficjalny profil studia Kojima Productions wrzucono zdjęcie z bardzo sugestywnym plikiem.

Dlaczego wywołało to niesamowite emocje? Głównie przez ten jeden podpis „”Riot Forge Announce…”

Wszyscy uznali, że Hideo Kojima będzie odpowiedzialny za nową produkcję Riotu. W końcu na komputerze znajduje się plik z prawdopodobnie ogłoszeniem nowej gry w ramach Riot Forge.

Dziwne zachowanie Riotu

Spekulacje nabierały tempa, a podsycił je dodatkowo jeden z założycielu Riotu. Na swoim profilu Twitter napisał:

To już kompletnie wbiło wiele osób w fotel. Stało się praktycznie pewne, że lada moment zobaczymy ogromne ogłoszenie współpracy pomiędzy Riotem, a japońską legendą. Nikt się więc nie spodziewał, że na profilu Kojima Productions jest już wyjaśnienie całej sytuacji.

Pytanie tylko, po co Riot budował „hype”?  Jedno jest pewne, dzisiaj mówi o tym wiele osób, natomiast niekoniecznie wpis Riotera powinien być brany jako potwierdzenie gry od Kojima Productions na platformie Riotu. Można domniemywać, że widząc zainteresowanie, Riot odezwał się do japońskiego studia z propozycją współpracy, natomiast to tylko domysły.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends