w ,

Legends of Runeterra nie wróci już na szczyt? Dlaczego nie jest w TOP 10 na Twitch?

Legends of Runeterra, karcianka od Riotu jest już dostępna dla wszystkich.


Legends of Runeterra przy wyjściu była przez kilka dni na pierwszym miejscu na Twitchu, teraz, gdy jest dostępna dla wszystkich, gra nie może się dostać do TOP 10.

Wiele osób uznało, że jest to oznaką braku zainteresowanie, natomiast trzeba mieć na uwadze kilka ważnych rzeczy.

Legends of Runeterra w 2020 roku

Podczas swoich zamkniętych testów, Riot zaangażował największych twórców, którzy streamowali na Twitchu. Przypomnijmy, że można było u nich dorwać kod, pozwalający na instalację LoR. Dzisiaj, kiedy wszystko jest dostępne dla każdego gracza, nikt nie musi niczego oglądać. To bardzo mocno wpłynęło na popularność transmisji.

Wystarczy tu podać przykład Escape from Tarkov, które pierwsze miejsce na platformie streamingowej zawdzięczało darmowym przedmiotom. Podobny efekt uzyskano z LoR, tylko zamiast nagród w grze, dostawaliśmy po prostu dostęp.

W tym momencie LoR w ostatnich trzech dniach bił się o 10 miejsce na Twitchu z Hearthstone, Minecraftem, czy PUBG. Daleko za nim znajduje się Overwatch, Apex, czy Rainbow Six Siege.

Nie ma co się jednak przejmować statystykami oglądalności i według nich oceniać popularność Legends of Runeterra. Warto samemu sprawdzić, bo przez te kilka tygodni Riot nie próżnował i naprawdę mocno działał w temacie ulepszenia systemów wewnątrz gry.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends