w

Lepiej nic nie mówić Jankosowi, czyli jak drużyna strollowała profesjonalnego gracza LoLa

Jankos strollowany przez swoją własną drużynę.


Marcin „Jankos” Jankowski jest jednym z najlepszych dżunglerów w League of Legends i znają go praktycznie wszyscy gracze tego tytułu. Nie jest on rozpoznawalny jednak tylko i wyłącznie z tego, że gra w lesie.

Dochodzi do tego również jego styl bycia, poczucie humoru i wiele innych czynników wyróżniających go spośród innych streamerów i profesjonalnych graczy. Jednak jego drużyna przekonała się, że potrafi wyjawiać również sekrety, przez co teraz postanowili go nieco strollować.

Jankos ujawnia informacje

Prawie miesiąc temu Jankos ujawnił informację o nowym trenerze strategicznym europejskiej drużyny G2 Esports. Zrobił to na swoim streamie, przez co prawdopodobnie drużyna musiała ujawnić tę informację nieco wcześniej, z czego nie byli zachwyceni:

Video

Czy faktycznie słowa z oficjalnego profilu G2 Esports o tym, aby nigdy więcej nic nie mówić Jankosowi, potwierdziły się ostatecznie? Wychodzi na to, że po części tak i przekonał się o tym kilkanaście godzin temu podczas rozpakowywania paczki z logiem Polo Ralph Lauren.

Jednak zamiast ubrań lub gadżetów w środku była karteczka, że tym razem nie uda mu się nic przedwcześnie ujawnić:

Video

Z pewnością taki mały prank od władz drużyny przyczynił się do tego, że po raz kolejny świat League of Legends usłyszał o Jankosie i o tym, co dzieje się na jego streamach.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends