w

Prestiżowe skórki do League of Legends będą za darmo. Riot informuje, jak chce zmienić ten system

Darmowe skórki Prestiżowej Edycji do League of Legends?


Prestiżowe Skórki, które pojawiły się po raz pierwszy w 2018 roku, zrobiły niesamowitą furorę i są czymś, co musi mieć każdy prawdziwy main. W związku z tym wielu graczy czeka, aż ich bohater dostanie własnego Prestiża.

W League of Legends obecnie skiny te możemy zdobyć na kilka różnych sposobów, ale w większości nie są to metody darmowe. Teraz okazuje się, że Riot zmienia system i będziemy mogli je zdobyć za darmo.

Prestiżowe skórki za darmo

Aktualnie w LoLu jest kilka sposobów na zdobycie Prestiżowych Edycji skórek. Możemy zakupić przepustkę i zbierać tokeny lub wykonywać misje, aby zgarniać Punkty Prestiżu. Jedyną darmową na ten moment metodą to zdobywanie skrzynek, kluczy i dropienie, co jest naprawdę żmudne, natomiast istnieje mała szansa, że dostaniemy to, co chcemy.

Ma się to jednak zmienić i jak podaje Turecka strona League of Legends, dodany zostanie system, dzięki któremu po długim grindowaniu otrzymamy ją za darmo.

Jak możemy zauważyć, to nie wszystko i zmienić się mają również skórki Hextech oraz „Ore”, chociaż może być to błąd tłumaczenia z języka tureckiego. Niemniej jednak w sklepie pojawić ma się nowa waluta, a gracze otrzymają więcej zawartości jej dotyczącej.

Kiedy zostanie wprowadzona? Z oficjalnych wiadomości wiemy tyle, że system ten nie zostanie przebudowany w tym roku:

“Niektórzy Rioterzy pracujący nad tą aktualizacją przenieśli się do innych zespołów o wielkich potrzebach. Uważamy, że wprowadzenie jak największej ilości zawartości we wszystkich grach Riot to dobra decyzja, ale oznacza to również, że nasza aktualizacja zostanie opóźniona do 2022 roku.”

Także póki co trzeba poczekać na ewentualne efekty prac.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends