w

Lilia to nowa postać w League of Legends? Przeciek kwestii nowego bohatera

Bardzo możliwe, że następną postacią w LoLu będzie Lilia.


Przecieki w świecie League of Legends nie są niczym nowym. Tym razem dotyczą prawdopodobnie nie jednej, a dwóch nowych championów, jakich zobaczymy podczas letniego wydarzenia.

Informacje te nie są potwierdzone, podobnie, jak termin wprowadzenia Lilii. Jednak jednak bardzo prawdopodobne, że rzeczywiście to ją zobaczymy jako następną postać.

Lilia w League of Legends

Wczoraj odkryto nowe kwestie, które nawiązują do tajemniczej Lilii. Bardzo możliwe, że tak właśnie ma się nazywać następna bohaterka. Przypomnijmy, że według wcześniejszych informacji ma to być kobieta i pełnić rolę dżunglerki.

“Zabrali twój dom LILIA, nie zapomnij o tej stracie, niech przejdzie przez ciebie”

Kwestia jest naprawdę bardzo ponura i wywołała dużo emocji. Głównie dlatego, że pojawia się tam nowe imię, a postać wypowiadająca te słowa jest póki co jedną wielką zagadką. Niektórzy uważają, że jest związana z fabułą i ma być częścią nowej postaci. Inni upatrują w niej kolejnego bohatera, jaki pojawi się “obok” Lilii.

Wcześniej sam Riot potwierdził, że następne dwie postacie zostaną wydane z małym odstępem czasowym. Może to oznaczać tyle, że głos należy do zamaskowanego asasyna, zwracającego się do nowej dżunglerki.

“Och, zgubione duchy, które chcą rozkwitnąć. Czekałem na ciebie”

Przeciek pochodzi z plików, więc jest w miarę wiarygodny. Warto jednak brać tego typu informacje z pewną dozą dystansu. Lilia faktycznie może być następna, ale wcale nie musi. Może to być projekt,  który wyjdzie dopiero za pół roku. Zgadza się tutaj jednak informacja o tym, że faktycznie jest to kobieta.

Wcześniejsza wpadka Riotu podpowiedziała, że nowej postaci należy się spodziewać już za dwa tygodnie.

W menu wybierania bohatera znalazło się bowiem puste okno, idealne na następną postać. Co zabawne, Lilia jest także w Mobile Legends.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends